Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok? Komolyan baj ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Komolyan baj ha nem iszok és a lánytól is elvárom? Ezért szakítanak velem mert merek szólni h ne igyon annyitt! Nem azzal van baj ha néha meg iszik egy pohár bort, , hanem ha minden hétvégén

Figyelt kérdés
2016. máj. 31. 19:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A néha nàlam aszt jelenti h alkalmanként pl, szülinap ünepnapok ,, senkit nem utasítok arra h ne igyon,szive joga ,,de ha hiztizik h mem tud inni semit igy nem is tudja magát jól érezni azon akadok ki
2016. máj. 31. 21:52
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj, csak nehezen fogsz ilyet találni. Én olyan pasit szeretnék, aki lehetőleg sosem iszik (úgy mint én - én ebben semm bonyolultat nem látok, teljesen természetes számomra), persze nem ennyitől leszek belé szerelmes, de konkrétan ahogy körülnézek, szinte reménytelennek látom a helyzetet. xD
2016. máj. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Keresgelj sportolo lanyok kozott. Egy pohar alkohpl lenullazna a heti edzeseket. Ok nem isznak, ha teljesiteni akarnak. Figyeld az izomzatukat. Feszes, formas izmokat es komoly sportteljesitmenyt nem tud egy heti iszogatos no. Mondjuk nezz be egy kuzdosprtedzesre vagy jarj futni. Ott kielezodik ez a helyzet szepen.

N

2016. jún. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az régen rossz ha ez elvárás. Ha már úgy keresel viszont párt, hogy olyan legyen, aki nem iszik, azzal semmi gond nincs. De ha már összejöttél vele, akkor elméletben elfogadtad a hibáival együtt, úgymint nem absztinens.


A néha amúgy neked tényleg elég néha, ünnep, névnap.. hát a saját családból kiindulva akkor háromhavonta ihatnék meg egy pohár bort... Nem vagyok alkoholista, de ezt kevésnek gondolom. De hogy lásd a példát, szeptember óta figyel egy üveg bor a polcon, de még nem bontottuk fel, szilveszterkor pedig csak azért nem kölyökpezsgővel koccintottunk, mert kaptunk ajándékba rendest. Viszont ahogy jön a meleg idő egyre jobban esik egy behűtött cider vagy valami ízesített sör, és bizony előfordul, hogy heti 2-3 üveg is lecsúszik így melóból hazaérve elkortyolgatva. Sőt, esküvőn 2-3 felest is megszoktam inni különben egész este csak ülnék a fenekemen, mivel józanon semmi ritmusérzékem nincs, becsicsentve se biztos, hogy van, de akkor már azt hiszem, hogy van. Ha ezért a fogyasztási mennyiségért megszólnának hát lehet kiborulnék. 3-4 havonta pedig sikerül összetrombitálni a baráti társaságot (már mindenki dolgozik vagy/és családozik így időbe telik tökéletes időpontot találni) és olyankor bizony lecsúszik 1-2 pohár bor vagy sör, mert bár évek óta a barátaimnak tekintem őket, de gyerekkorom óta gátlásos vagyok 2 főnél nagyobb társaságban így nekem szükség van az "oldófolyadékra". Épp annyira, hogy megeredjen a nyelvem, friss egyetemistaként ez a mennyiség még 4-5 feles volt, szóval azért mutatkozik bőven javulás mielőtt pszichológushoz lennék küldve. (ahol amúgy jártam, de nem tudott segíteni azonkívül, hogy meg kell oldanom ezt a problémát...)

2016. jún. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
12.es én pont ilyen vagyok ;) meg ismernélek
2016. jún. 1. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!