Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most telt be a pohár, én ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most telt be a pohár, én ezt már idegekkel nem birom. Mi a fene baja lehet?

Figyelt kérdés

Nem olyan régen jöttünk össze jelenlegi párommal, persze akkor sosem tudod hogy mire is vállalkozol (esküszöm ha akkor tudom, bele se kezdek vele ebbe).

Azt tudni kell hogy előző kapcsolatomban másfél éven keresztül veszekedtünk párommal, mindig megakart változni, furcsa módon végül mindig meggondolta magát és egymást martuk.

Én közöltem barátommal hogy legyen tekintettel arra hogy a veszekedésre, b*szogatásra roppant érzékeny vagyok, és velem ne vitázzon még véletlenül sem. Ehelyett inkább megbeszéljük szépen csendben a dolgot. Jó.

Én csak ezt az egyet kértem tőle igazán, de még erre se volt hajlandó. Jelenleg nincs munkája, egész nap otthon van, unatkozik, ő állitólag keres munkát, csakhogy neki egy munka sem jó. Szerintem ez csak kifogás arra hogy ne dolgozzon. És a szabadidejében mind én vagyok b*szogatva. Mikor chat-en beszélünk : "hozz fel egy témát", "mondj valamit" ... ha épp nem irok neki vissza neki rögtön már kérdőre vagyok vonva. Mondtam neki hogy ezentúl azt is be kell jelentsem hogy wc-re megyek?

Jelenleg én beteg vagyok, egy elég durva megfázásba lábaltam bele, még most is látszik rajtam kicsit, de sokkal jobb mint ahogy kinéztem...

Erre ő : miért nem jöhet át ő hozzám, miért igy miért úgy? Egy az hogy szüleimmel lakok, ők szabják meg még jelenleg kit hozhatok fel és kit nem. Ha ők azt mondják hogy nem, akkor az nem.

Megaztán betegen nekem a kutyához sincs kedvem....


Elegem van már ebből az állapotból, tegnap is egész délután sirtam emiatt, úgy felidegesitett...


2015. febr. 28. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Én itt úgy érzem, kettőn ál la vásár. Te is elviselhetetlenül makacs és hisztis vagy, meg ő is.

Ha meg nem bírod, akkro szakíts. Sajnos van, hogy két ember egyszerűen nem illik össze.

2015. febr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 opened paradise ***** válasza:

Szerintem aludj rá egyet,most nyúzott vagy.

Aztán higgadtan mondd el neki is ezeket.

2015. febr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy azért vagy ilyen arrogáns, mert ideges vagy, vagy egyszerűen nem állsz készen még egy újabb kapcsolatra. Veszekedés és a vita az teljesen más, vitatkozni teljesen természetes dolog, ha valamelyik fél miatt átcsap veszekedésbe, ott vele komoly gondok vannak.


Mondhatnék sok mindent erre, de felesleges, mert tényleg annyit szűrök le ebből, hogy neked most inkább egyedüllétre lenne szükséged.

2015. febr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tudjátok kezd rohadtul elegem lenni abból, hogy neki ez sem tetszik, meg az sem.

Múltkor elmentem egy barátommal (haver) meginni egy kávét, ezért is kivágta a hisztit...

Ja igen, ő azt szeretné hogy egész nap üljek a házban, ne legyen egy szem barátom sem....

Elegem van hogy próbál basáskodni felettem.


Lehet én vagyok önfejű, arogáns, a dög, de amit ő művel, valószinű nagyon rendben van.

2015. febr. 28. 15:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Na, ezt írhattad volna már előbb is. Ez így teljesen más, igen, ne hagyd, hogy uralkodjon feletted. Ezek tudtában tényleg jobb, ha keresel mást.
2015. febr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mondom, dobd ki a fenébe, szemmel láthatóan rohadtul nem illetek össze, és talán azt is meg merem kockáztatni, hogy már nem is szerelemből vagy vele.

Mert hogy ő nem becsül meg, és nem úgy viselkedik, mint aki tényleg téged szeretne, az 100%.

2015. febr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azzal tisztában vagy, hogy nem könnyű munkát találni? ha szerencsétlen, valóban nem talál munkát... még jó hogy unatkozik egész nap, és a véred szívja... sajnos ez idővel a kapcsolatotokra fog menni, neked is megvan a saját életed, neki is. Az hogy kávézás miatt kiverte a dilit, hát nah.. féltékeny volt, hogy nem vele:)
2015. márc. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Munkát egyáltalán nem nehéz találni, ha akarok, két nap alatt elhelyezkedek valahol. Az más kérdés, hogy valakinek fontosabb a kényelem, és mindenféle degradáló munkát nem vállal el, annyira azért nem szükséges neki a pénz.
2015. márc. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!