Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Várjak hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Várjak hogy ő keressen? Sok ötletet várok!

Figyelt kérdés

Van egy srác, régen jártunk.Azóta haverok vagyunk, de nem töltünk együtt sok időt.Van olyan helyzet is mikor nem is köszönünk egymásnak.Talán a büszkeség miatt.

Ha kedve van, rámír msn-en és felhív telefonon.

Tudja magáról, hogy helyes, és azt is, hogy sok lánynak tetszik.Ő olyan típus, hogy nem tud megmaradni egy lány mellett sem huzamosabb ideig.Egyszerre szeret több vasat tartani a tűzben, nem jár a lányokkal csak szédíti őket.

Mert ez tetszik neki, h magába bolondítja őket, ahogyan engem is.

Valami olyan dolog kellene, amivel magamra tudom irányítani a figyelmét.Az, hogy érdekeljem, és ne csak szivatni akarjon.

Ma is ráírtam msn-en, meg akartam neki mondani h este mikor hívott azért nem vettem fel a telefont, mert a barátnőmmel elmentünk futni, és nem vittem magammal, mert itthon hagytam töltőn.Erre ő azt írta, hogy jó kifogás, és h nem hiszi el.Szte azért nem vettem fel mert nem akartam vele beszélni.De írtam neki, hogy ez nem igaz.

És azt írta, hogy úgy látja h teher nekem az ha ő hív.Ezért többet nem fog.De sztem ez nem igaz.És aztán írta, hogy most megy mert este bulizni volt és nagyon álmos, és h majd délután ír.Segítsetek!


2010. ápr. 11. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Te is tudod,ha szeretsz valakit,annak szeretnél mindent elhinni...Aki igazán szeret,az ilyen kis dolog miatt nem szakítaná meg a kapcsolatot azzal,akit szeret(mert hiányozna neki,stb).Ne keresd.Ha fontos vagy neki, akkor ő fog megkeresni!

Az ilyen srácok különben sem fognak komolyan érdeklődni egy olyan csaj után, aki fut utánuk (vadászösztön).Sok csaj fut utána, az nem érdekes számára .Az az érdekes, ha neki kell meghódítania a lányt!Elvégre ő a pasi.

A mostani barátom is szépfiú, a csajok futnak utána. Először én szedtem fel,sok dolgot elnéztem neki ,nehogy elveszítsem, stb. Nagyon fárasztó volt egyedül fenntartani egy kapcsolatot.Utána kidobott.Megint beszélni ,utána randizni kezdtünk kb fél év múlva.Már nem vettem fel egyből a telefont, nem írtam neki, nem kerestem,nem válaszoltam egyből.Furcsa volt neki és elkezdett igyekezni.Sokkal többször keresett, figyelmes volt, udvarolt.Már 1 éve vagyunk együtt(nála rekord) és jól megvagyunk.Rendes srác lett.Pont a múltkor jegyezte meg,hogy sokkal jobban tetszik neki a mostani viselkedésem, mint amikor futottam utána.

2010. ápr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen pasinak csak addig vagy érdekes, amíg nem kap meg.
2010. ápr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kommentet!

Van benne sok sok igazság!

Sok boldogságot nektek!

2010. ápr. 11. 15:08
 4/9 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok : szerintem keresni fog téged,ha nem futsz utána és kicsit is érdekled. Ha pedig nem,akkor az ő baja -annyi rendes pasi van:)
2010. ápr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Remélem h keresni fog, mert nagyon szeretném.

Keddre randink van megbeszélve suli után.Ha ő nem hozza fel addig, én se tegyem?

2010. ápr. 11. 15:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Már le van beszélve?Ha az időpontot is megbeszéltétek, akkor nyugodtan várj rá(de nehogy felhívd vagy írj neki).
2010. ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Csak annyi van megbeszélve, hogy kedden suli után.De hogy hánykor, az még nincs.

Eddig még nem keresett.Várom!!!!!!:(

2010. ápr. 11. 16:41
 8/9 anonim ***** válasza:
ajjj, hát így nem olyan könnyű.hétfőn -ha addig nem keres- dobj rá egy smst,hogy "Szia! Mielőtt elfelejtenéd: holnap ...kor(idő) a suli előtt tali.... (minden jöhet ide, csak 'puszi' nem)" .Így nem számít 'futásnak', nem azt kérdezed ,hogy ráérnél-e,stb.Ha nem jó neki az időpont,akkor ír és legalább lesz miért beszélgetni.
2010. ápr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ezt fogom tenni.

Írtam h ma d.e. azt írta, higy majd d.u. ír nekem ha felébredt.Fent voltam én is és ő is msn-en, de nem írt. :S

2010. ápr. 11. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!