Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egyedi vagy van kivétel?

Figyelt kérdés

Olyan problémám lenne, hogy a páromnak nem vagyok elég az ágyban méretem miatt(átlagos méret).

Azt tudom, hogy az előttem levő kapcsolataiban tőlem nagyobb mérettel rendelkező partnerei is voltak.

Volt aki igen nagy volt e téren.

Az lenne a kérdésem, hogy ez befolyásolja-e a nőknél, hogy mennyire érzik mondjuk egy kisebb szerszámot magukban?

Tapasztalatokat és válaszokat előre is köszönöm!



2016. jún. 1. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, számít. Olyat kell keresned, aki kompatibilis veled.
2016. jún. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem a volt farokméretektől függ. Akármilyen közhely, ez inkább genetika, de lehet erősíteni az intim izmokat, de ezért neki kell tennie.

Nekem is voltak igencsak jól megáldott exeim, de sokszor fájt, sok előjáték kellett...stb. Nem lettem tág tőlük.

2016. jún. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Istenem...


Persze befolyasolja, de nem mindenki szereti a nagyobbat ez attol fugg, hogy ki mennyire tag. Vannak nok (foleg szules utan) akik nagyon tagak, bar ez alkati kerdes, nem szulese. Engem a hideg raz a gigamerettol, szerintem az atlagos a legjobb (mas kerdes, h ki ek mi az atlagos?:-))


Ha a baratnod ennyire tag, akkor segits ra meg ket ujjal, de emiatt ne legyen kisebbsegi komplexusod, nem erdemes. Nem minden no egyforma,es ha igazan szeret akkor nem ezen all vagy bukik a kapcsolat:-)))

2016. jún. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Extra szűk vagyok és (valószínűleg pont emiatt) mindegy a méret. Kisebbel is élvezem, de a nagyobbhoz is hozzá tudok tágulni. A hüvely csupa izom, lehet edzeni is!
2016. jún. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem ezzel van a gond, hogy szűk vagy sem.

A vastagsággal nincs gond.

Inkább a hosszával.

Behatolásnál jó érzés neki egy ideig, utána nem érez semmit már.

Állítása szerint hátul érezne ilyenkor valamit, hogy épp nem érem el azt a pontot ami neki jó lenne.

2016. jún. 1. 23:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez csak duma. Más a baj, nem a farkad mérete. Főleg, ha kellően vastag. Talán neki ér gyomorig a hüvelye. Arról meg nem te tehetsz, ha amúgy is szétharangozták már belülről.
2016. jún. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez egy kicsit baromság.

Itt egy kép, nézd meg hol van a G-pont.

[link]

2016. jún. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#6

Hát nem tudom mi lehet.

Nem érzem tágnak vagy ilyesmi.

Azt viszont érzem, hogy tényleg az elején jó neki, utána meg már semmi.

Pózváltás és továbbra semmi.

2016. jún. 2. 00:41
 9/11 A kérdező kommentje:

#7

Köszi, de ezt tudom.

Ezt próbáltam is.

Kicsit vékonyka a párom, ott ahol a G pont van inkább csontot érzek. :/

Valami lágy rész van ott, de inkább kidörzsölöm vagy nem is jó neki, mert nem igazán nedvesedik.

Állítása szerint neki ez a pont hátul van.

2016. jún. 2. 00:55
 10/11 anonim ***** válasza:

Az alapján, amit írsz, legalább valahol a méhszájnál kellett járjanak az exek, ha neki a hátsó pont a jó...

Én leginkább azt mondanám, nem önmagában a pózokon, hanem az egész szexuális kultúrátokon változtatni kellene. Nem nedvesedik, tehát nem élvezi igazán, plusz még rá is görcsöl, hogy úgyse lesz jó, mert úgyse vagy olyan... és már kész, önmagát generálja. Holott lehet, ha el tudná engedni magát, akkor nagyon is jó lenne a szexuális életetek.

Úgyhogy nagyobb pénisz helyett inkább beszélgetésre és rengeteg nyugodt együttlétre lenne szükségetek.


Egyébként a női hüvely piszkosul rugalmas. Gondolj csak bele annyiba, mekkora egy gyerek feje, aminek ki kell ott jönnie majd egyszer... :) Hacsak nem baseball ütővel szeretgették idáig a párod, akkor aligha lehet az a gond, hogy túl tág.

2016. jún. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!