Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éve ismerem, megéri kockázta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve ismerem, megéri kockáztatni? Nagyon rendes lány, de nagyon kivánom. Legjobb barátok vagyunk, de én csak egy egyedi alkalomnak tervezem hogy egy este legyen barátság extrákkal. 17/F

Figyelt kérdés

2 éve ismerem a lányt és ez az idő alatt legjobb barátok lettünk. Nagyon kellemes a társasága,mert nagyon sok hülyeséget csinálunk együtt, és a gondolkodásunk is megegyezik (perverzek vagyunk mind ketten). Napi szinten dumálunk, mindent elmond nekem amit akar és én is neki.

Mindig megvédjük egymást, ha rosszat mondanak ránk. Aludt is már nálam és én is nála (nem egy ágyban).

De ezt tegyük fére.

Nagyon jó csaj, eszméletlenül jól néz ki és nagyon jófej is. Szerintem 10/10-es csaj.

És hát minden lány azt mondja hogy minden pasi ugyan azt akarja....Én igazat adok,mert én sem birom ki.

Nagyon vonzo lány,de meg akarom tartani a barátságunkat, és ha megmondanám neki egy buliban, hogy probáljuk ki egymást, az sokat rontana a barátságon?

Mert nagyon kivánatos lány, és amilyennek őt ismerem lehet hogy benne is lenne, de nem tudom, hogy ez után mi lenne?

Szerintetek megéri?

Mert én mindig a legjobb csajokat akarom és hát igy őt sem hagyhatom ki :D



2015. febr. 28. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem inkább a barátnődnek akarod? A párkapcsolatban is fontos, hogy közvetlenek legyetek elmondjatok egymásnak mindent. Hülyéskedhettek is stb..
2015. febr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem rontana.

Ha mégis belemegy, aztán ő is csak így gondolta, hogy egy éjszaka legyen, aztán összeismerkedik valakivel, majd ba*zni fogja a csőröd, hogy másé a lány. Mert 2 éve ismered és úgy fogod érezni, hogy csak a tiéd lehet. Aztán a barátság mehet a levesbe.

2015. febr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ahh gondoltam kapcsolatra,de vele tudom hogy nem lehet, mert olyan mint én. Érdekes gondolkodásunk van. Ő csalodott az utolso kapcsolatában nagyon nagyot és ugyan ugy én is oriásit csalodtam...és egyikünk sem akar már kapcsolatot egy ideig most :)

A második válaszolonak:

-De nem baszná a csőrömet, mert nehezen kötődök érzelmileg egy személyhez, és őt csak kivánom de semmi más. És az nem izgatna ha mással kur, mivel emigy sem én lennék neki az első és ő sem nekem.

2015. febr. 28. 21:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy első vagy nem lényegtelen. De úgy tűnik olyat még nem tapasztaltál, hogy egy szex után megváltozhatnak az ember érzelmei, főleg, ha élvezetes az aktus. Meg ugye csókok is vannak, gondolom nem anélkül akarod, mivel egyik legjobb izgatás a csókolgatás.

Ha utána elkezdesz rajta gondolkodni, hogy milyen volt vele az ágyban, mennyire élvezted, milyen jó volt a törődés, illetve ott van, hogy 2 éve legjobb barátok vagytok, tudod, hogy bízhatsz benne, szép is csinos is... hmmm elég összetett dolog és jó ahhoz, hogy egy embernek érzelmei alakuljanak ki, akár akarattól függetlenül is. Fiatal vagy, én is "ridegnek" tartottam magam anno, de aztán megtört és lett valaki, akit nem tudtam elfelejteni, csak hónapok elteltével. Előtte hidegen hagytak a szakítások...

2015. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tegyük fel egy éjszakára lenne valami. Eléggé valószínű, hogy érzelmek is kialakulhatnak. És ha utána együtt lesz a lány valaki mással nem pedig veled, utána már bánhatod. Én már vagy 2 éve mentem szét a barátnőmmel és még mindig hihetetlenül hiányzik. Érdemes át gondolni a dolgot mieött kockáztatsz.
2015. márc. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!