Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok fontos neki? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok fontos neki? Vagy csak túlgondolom?

Figyelt kérdés

Néhány hete vagyunk együtt barátommal, eleinte mindig kedvesen írt, többet keresett. Mostanában csak nap végén ír, pár szót beszélünk és megy is aludni, ezzel alapvetően nincs is baj. De ma reggel írtam neki egy jó reggeltet, meg jó munkát kívántam neki és a válasz egy "Köszi" volt így simán. Ha írok neki, de nincs fent, akkor is feljön az üzenetem miatt, visszaír, de ilyen semmilyen stílusban. Ez rossz jel szerintetek? Vagy csak én gonodolom túl nagyon? Mert az első hetekben nem ilyen volt

Én 20/L ő 22/F



2016. jún. 5. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nulla kommunikáció. A kapcsolat halála. Nem jeleket kell keresni, hanem BESZÉLNI kell! Nyisd ki neki a szád és mondd el, hogy mi bajod van! N32
2016. jún. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Par het utan ez nem igy kene kinezzen...
2016. jún. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Túlgondolod.
2016. jún. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!