Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! Ti ehhez mit szólnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Ti ehhez mit szólnátok? Fontos számomra

Figyelt kérdés

Tudni kell,hogy a párommal nem lehetünk valami sokat együtt a munkája miatt. Egy héten max 2 nap.

Elterveztük tegnap, hogy este gyertyafényes éjszakánk lesz, megmasszírozzuk egymást egy nemrég talált technikával stb...

Hazafele indultunk a városból, mikor meglátta,hogy kint van az egyik haverja és a barátnője. Odamentünk és kb 2 órát voltunk ott, annak ellenére, hogy tudja. hogy nem birom a csajt(mikor az elején voltunk próbálkozott a barátomnál). Nem akartam nyaggatni,hogy jöjjünk már,hogy ne legyek rossz, de hajnali kettőre értünk haza, hulla fáradt voltam és így ugrott az esténk.

Nekem ez elég rosszul esett, és még most is, de nem tudom,hogy érdemes-e ezt megemlítenem, vagy nézzem el ezt az egyszeri alkalmat?

Nem tudom,hogyan kezeljem, ebben szeretném kikérni a véleményetek. Ti hogyan reagálnátok?


2016. ápr. 25. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én megbeszélném vele. De én már akkor mondtam volna neki, nem napok múlva mikor a gyakorin azt írták. Miért nem természetes hogy jelzed ha valami nem tetszik vagy zavar?
2016. ápr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, ott finoman jeleztem volna, hogy megbeszéltünk valamit és én számítok rá, hogy megvalósítjuk. De ha ez nem történt meg, akkor utólag mondanám el. Nem hisztizve, nem számonkérve, hanem csak jelezve, hogy rosszul esett.
2016. ápr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem akartam hisztisnek tűnni.

Lefekvésnél mondtam,hogy milyen kár , már ilyen késő van és megszerettem volna masszírozni ma este, de már mindegy, fáradt lettem...ezt ő úgy értette,hogy magamat hibáztatom és próbált vigasztalni. Láttam,hogy félreértette, ekkor mondtam,hogy nekem eléggé sok volt ez a találka,pláne, hogy olyan személlyel akit nem bírok. Erre azt kaptam, hogy máskor megy egyedül, ha én nem érzem ott jól magam....:/

2016. ápr. 25. 11:05
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért a hiszti meg az egészséges kommunikáció ég és föld...
2016. ápr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért a hiszti és az igényeid, érzéseid kifejezése messze nem ugyanaz! Sőt: épp az hiszti, ha nem azt mondod, ami a bajod, hanem köré kerekítesz valami totálisan félreérthető játszmát.

Ha higgadtan jelzed, hogy mit szeretnél, azt épeszű ember nem veszi hisztinek, sőt... segít neki megérteni, hogy mi játszódik le benned, mire vágysz, stb.

Ha erre mindenki képes lenne, akkor sokkal kevesebb konfliktus lenne és mindenki jól érezné magát a párkapcsolatában.

2016. ápr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%

Egy héten max 2 nap??? Ez minden csak nem kapcsolat!

Minek vagy vele? A kutyának sem kellesz??


Amúgy is éjfélre értetek volna haza. Akkor sem mentetek volna egymással semmire sem...

2016. ápr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszi nektek is. Beszélni fogok vele.

Nem volt mindig így, de nemrég munkahelyet váltott, hogy tudjon több pénzt gyűjteni, azóta tudunk csak 2 napokat találkozni.

2016. ápr. 25. 11:47
 8/11 anonim ***** válasza:
# 6: Mi a párommal most egy hónapban tudunk együtt lenni pár napot a munkája miatt (külföldön dolgozik), de ettől nem lett rosszabb a kapcsolatunk. Ez egy átmeneti helyzet, amit egy biztonságos és stabil kapcsolat kibír. Nálunk az együtt töltött idő minősége határozza meg a kapcsolat értékét, nem a mennyisége.
2016. ápr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem erről már utólag kár beszélni, mert nem venné komolyan. Ezt akkor kellett volna és jóval határozottabban. Én mindig úgy gondolkozom, hogy csak akkor szólok, ha tudom, hogy ez nagyon zavar és még úgyis napokig zavarni fog. Akkor igenis ki kell állni magadért, de nem számonkérően, hanem normálisan. Közölve, hogy neked ez fontos és rosszul érzed magad tőle, ezért elmondod, ne vádaskodva.

Én most már nem hoznám szóba, mert röhejes lenne szerintem. Látszódna, hogy ezen kattogtál és nem vagy elég határozott. Szerintem utólag már nem azt a hatást érnéd el.

Én inkább megfordítanám a szitut, hogy legyen neki is ugyanilyen fontos a találkozó, és a megbeszélt kényeztetés. Pl. lehet, hogy legközelebb nem érnék rá, mert én is találkoznék valakivel. Ezzel csak egy kicsit átgondolná a helyzetet és ráébredne, hogy mi a fontosabb a haverokkal lógni, vagy azt a kevés időt, ami most van egymásra veled tölteni.

2016. ápr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9 ez már játszmázás, én az ilyet nagyon elítélem.

Inkább mond el utólag, hogy akkor megbántott (mellesleg ha ez tegnap történt, nem is telt el olyan sok idő), és igen, azóta is ezen kattogsz, mert így legalább nyíltak a szándékaid. Viszont legközelebb tényleg akkor szólj, amikor történik a dolog.

2016. ápr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!