Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Imádom a párom, de egy dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom a párom, de egy dolog hiányzik belőle?

Figyelt kérdés

Imádom mindenét úgy, ahogy van, szeretnék minden pillanatot vele tölteni és hosszútávon tervezni vele.

Van viszont egy elég nagy bibi: mindig olyanról álmodtam, akivel egy bizonyos hobbink azonos, mivel számomra ez szinte egy életstílus. Azon ábrándoztam, hogy ezt majd együtt csinálhatom vele.

Viszont ő sajnos kifejezetten nem fogékony rá, hiába mutatott hajlandóságot megpróbálni. Sosem fogjuk ezt együtt csinálni és ez nekem nagy csalódás.

Mit tehetnék? :(


2016. jún. 6. 11:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez hosszú távon inkább előny. Egy párkapcsolatban az is fontos, hogy mindkét félnek meglegyen a saját privát szférája, amiben egyedül is örömét leli. Fontos az együtt töltött idő minősége, de az is, hogy amikor nem vagyunk a másikkal, akkor is teljes életet tudjunk élni. Erre jók a hobbik, a barátok, stb.

Eddig a kapcsolatomban számtalanszor tapasztaltam előnyét annak, hogy van saját életem is, például amikor a páromnak hosszú időre el kellett utaznia külföldre, vagy bármi más miatt nem tudtunk együtt lenni. Plusz gondolj bele: ha mondjuk hosszú távon együtt lesztek és lesz gyerek is, akkor garantáltan nem fogjátok tudni közösen űzni a hobbit...

2016. jún. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Annyira sokszor elképzeltem hogy milyen meghitt lesz egyutt csinálni és számomra ez nagyon fontos lett volna :(
2016. jún. 6. 11:16
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha jó kapcsolatot szeretnél, akkor tanuld meg elengedni a saját (idealizált) elképzeléseid és tanuld meg szeretni a valóságot. A legtöbb probléma abból fakad, hogy ragaszkodunk a saját elképzeléseinkhez, pedig ha elengednénk azokat, akkor megismernénk egy másik, talán sokkal kellemesebb lehetőséget, mint amihez ragaszkodtunk.
2016. jún. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én abszolút értem és átérzem ennek fontosságát. Én is kicsit késve de megtanultam a párom hobbiját azóta jobban élvezem mint ő.:-)

Szerintem ez fontos tényező mert két embert közelebb hoz.

2016. jún. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Mi ez a marhaság, hogy szeresse a te hobbidat. Tartsátok meg a sajátotokat, és keressetek közöset mellé.
2016. jún. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mi ez a hobbi?

Én pl. imádok kirándulni, túrázni (teljesítménytúrák), biciklizni, és el sem tudnám képzelni, hogy olyan párom legyen, aki ezekre nem fogékony.

25L

2016. jún. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mégse szereted annyira, mert nem felel meg az elvárásaidnak.
2016. jún. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Velem is ez van, hogy imádok erdőt járni, sétálni, túrázni a természetben lenni, de a párom nagyon allergiás, kiütéses lesz, így nem tudok vele menni.

Ennek ellenére nagyon szeretem és tudom, hogy nem tehet róla, hogy nem bírja az erdőt.


Nem tudom neked mi a hobbid, és a párod miért nem akarja csinálni veled. Ismeri? Mert ha nem, akkor megismertetheted vele, pl ő kipróbálja veled ezt, te meg vele valami mást. Megoszthatjátok így a dolgokat.

2016. jún. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mi ez a dolog?
2016. jún. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én mindig olyan lányt akartam, aki szeret fifázni. Aztán amikor találtam, soha nem fifáztunk együtt. Nem tudom, hogy ez rajtad segít-e, de gondoltam, hogy megosztom veled életem e kevéssé ismert részletét.
2016. jún. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!