Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsinyes, hogy ilyenek miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsinyes, hogy ilyenek miatt irigylek más párokat?

Figyelt kérdés
Néha megyek az utcán, nézem a jól öltözött, boldog, szép párokat, és irigykedem rájuk, mert ők "jobbak" nálunk. Nem vagyok egy csinibaba és a párom is inkább csúnyácska, nem is futja olyan szép ruhákra, időnk sincs nagyon klassz programokra, csak elvagyunk egymás mellett. Soha nem leszünk olyan szép pár, akikre irogykednek az utcán, mert mi max átlagosak vagyunk. Tudom hülyeség ezen agyalni, de nem tudom megállni. Ez mennyire normális?
2016. jún. 6. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Érthető. Viszont ne mások szemében akarjatok boldog és tökéletes párnak tűnni. Ez kb. olyan lenne, mint amikor tele van a facebook szívecskékkel, a valóságban meg szinte egymáshoz sem szólnak.

Ha ti boldogok vagytok együtt és tudjátok, hogy mit szerettek egymásban, nem is tudnátok egymás nélkül élni, akkor felesleges azon gondolkozni, hogy ki hogy néz ki és kinek mire futja. Lehet, hogy azok a párok, akiket irigyelsz, nem hűségesek egymáshoz, vagy sok a vita, stb. Amit látsz, az csak külsőség. :)

2016. jún. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális.

Csak magadnak okozol kárt ezzel. Így is kicsi az önbizalmad, de ha ezen agyalsz, akkor még rosszabb lesz.

Amúgy meg nem minden arany, ami fénylik. Lehet, hogy baromi sok gondjuk van azoknak a pároknak egymással és csak vegetálnak. Vagy lehet, hogy az a lány és az a fiú, akik sétálnak szépen egymás mellett a szép ruhájukban, a szép arcukkal, ragyogó mosolyukkal éppen most csalják meg a saját párjukat egymással.

Ez olyan mint a facebook, azt sem kell komolyan venni, mert az emberek csak vetítenek. Senki sem fogja kitenni, hogy leöntötte magát a forró kávéval, vagy épp most veszekedtek a pasijával, csak azt posztolják, hogy milyen szép étteremben kajáltak, stb, stb.

2016. jún. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha így érzed, nem jó a kapcsolatod.
2016. jún. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A szép ruhás részre, pár ezer forintokért lehet csinos ruhatárat kialakítani, nem kell Hilfigerben meg társaiban járni ahhoz, hogy valaki jól nézzen ki. Fodrászból, sminkekből, szinte mindenből lehet olcsóbbakat találni.
2016. jún. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem minden az aminek látszik. Nem biztos hogy ők boldogabbak. Gyakran csak a külvilág felé mutatják hogy mennyire szuperek, menők, gazdagok stb. Otthon meg veszekednek vagy csalják egymást (persze ilyen a csóróknál is előfordul). Ettől függetlenül vannak gondok nálatok is úgy látom. Nekem egy összebújós filmezős este is remek program a párommal. Szerintem ti nem szeretitek egymást igazan, legalábbis te semmiképp.
2016. jún. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták, az, hogy sebbek és gazdagabbak, még nem jelenti, hogy boldogabbak. Ha ti megértitek és zeretitek egymást, jól működő és kiegyensúlyozott kapcsolatban éltek, akkor már van valamitek, amire nagyon sokan irigykedhetnek.
2016. jún. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem engem se irigyel senki én mégis boldog vagyok. :D A barátom alacsonyabb nálam, kopasz, kicsit pocakos, ha rossz napja van kifejezetten undok és zárkózott, és még senki nem mondta, hogy milyen aranyosak vagytok, csak azt képesek kérdezni, hogy "denemzavarhogyalacsonyabb?"...


Az senkit nem érdekel, hogy teljesen jól kiegészítjük egymást, nekem tetszik és amúgy baromira egyformák vagyunk. Szóval így kívülről engem sincs miért irigyelni, mégis a környezetemben nekem van egyedül jól működő kapcsolatom. A látszat az látszat. Ne foglalkozz velük, ha te boldog vagy.

2016. jún. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!