Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg kicsinyes és gyerekes ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kicsinyes és gyerekes ez?

Figyelt kérdés

A barátommal nemrég óta vagyunk együtt (3 hónapja)

Gyakran eljárunk társaságba, ide-oda, viszont én szombat este a barátnőimmel mentem el szórakozni, ő otthon volt, hiába mondtam neki, hogy nélkülem is mozduljon ki.... ezzel nem is volt baja, .....látszólag...


Megbeszéltük hogy születésnapra megyünk a hétvégén, együtt. Erre ő tegnap este mondta, hogy "hát ha már te is elmentél szombaton, akkor én is elmegyek a haverokkal, már csak azért is..."

Mondtam neki, hogy jólvan menjen, érezze jól magát..


Láthatólag majd felrobbant, hogy engem nem zavar, és hogy nem jött neki össze, hogy azt lássa rajtam, hogy negatívan reagálok.



Nem értem ezt a fajta viselkedést.. 23 éves felnőtt férfi és úgy érzem ki akar sajátítani, és úgymond "visszavágni"...



Csak szerintem gyerekes ez?


20 L


2014. aug. 25. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
nem csak szerinted .xd
2014. aug. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is gyerekes. De ez jellemtől függ, nem pedig kortól, ahogy én észreveszem... Szóval nem valószínű, hogy elnövi.
2014. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy ezen már változtatni sem nagyon lehet...
2014. aug. 25. 13:58
 4/7 anonim ***** válasza:
23%

Mindketten gyerekesek vagytok. Nem vagytok kapcsolatra valók.


Ő a visszavágásos stílus miatt

Te meg, mert nem vagy képes mellette megmaradni. Ezt nem kisajátításnak, hanem nem ő a fontosabb neked.


Amit sosem értettem az az, hogy a haverok, barátok, hogy lehetnek fontosabbak, ugyanolyan szinten, mint egy párkapcsolat. Szerintem gondolkozz el!

2014. aug. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Miért lenne nekem fontosabb a haver, mint ő?

3 hónap alatt most az egyszer elmentem nélküle, egy "csajos estére" 20 évesen. Mekkora bűn. :)


Ne legyél felszínes. Attól mert valaki kapcsolatban van, attól a barátokat sem kell elhanyagolni, és ellökni magunktól.

2014. aug. 25. 14:02
 6/7 anonim ***** válasza:
A nővérem pasija pont ilyen..Elég szánalmas,mindenen beduzzog és ezek miatt elég sokat veszekednek.a barátja 20 éves.
2014. aug. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem neked van igazad :-)

nem kell összenőve lennetek

csak az a gond h ez öt zavarja

beszélj vele normálisan hátha felfogja

2014. aug. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!