Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyek pontot a dolgok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyek pontot a dolgok végére?

Figyelt kérdés

7 évig voltunk együtt, aztán összeházasodtunk. Én 26 F Ő 26 L. Az esküvő előtt megromlott a viszonyunk, a sok feszültség nagyon nem tett jót. Az esküvő után kb. másfél hónappal azt mondta, hogy elmúltak az érzései. Decemberben pedig csókolózótt az egyik kollégájával. Nagyon megviselt a dolog, de nem adtam fel mert szerettem és azt akartam, hogy hozzuk helyre. Januárban elköltözött, hogy átgondolja a dolgokat és január végén azt mondta, hogy nem szeretné folytatni. Én tiszteletben tartottam a kérését, cserébe annyit kértem tőle, hogy minden kapcsolatot szakítsunk meg. Kérte, hogy maradjunk jóban és néha találkozzunk, de nekem ez így nem menne. Ő még azóta sem szedte le a közös képeinket a facebokról, múltkor ügyintézés miatt muszáj volt találkoznunk, akkor kérte, hogy találkozzunk mert hogy hiányoznak neki a kutyák. Számon tartja, hogy kivel mit, mikor csinálok.


Nem értem a viselkedését. Szerintetek mit csináljak?


2016. jún. 6. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Te az az igazi balek férfi vagy...
2016. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kutyák.... szép kis történet.
2016. jún. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Keress másikat. Tudom 7 év hosszú idő, nade ember! Hoppla hopp!
2016. jún. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagyd. Ha kepes volt massal csokolozni (=megcsalni) akkor mit akarsz meg? Ha vissza is menne ujra megtenne veled.
2016. jún. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!