Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én csinálok a bolhából elefánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én csinálok a bolhából elefántot, vagy ezek a dolgok tényleg intőjelek?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. A barátom 23 éves, és 8 hónapja vagyunk együtt.

Azért írom ki a kérdésemet, mert félek, hogy csak én fújom fel az apró dolgokat, és nincs is semmi gond. Tanácstalan vagyok.

A barátom már egy ideje csak akkor szeretget, amikor szexelünk. Egyébként soha nem bújik oda hozzám, nem simogat, csak, ha azt akarja. Ha nem kérem, akkor nem is ölelget, és ez nekem rosszul esik, mert én nem tudok meglenni anélkül, hogy ha van barátom, hogy ne öleljen meg, ne érjen hozzám csak úgy szeretettelien anélkül, hogy éppen szex lenne a dologból.

Amikor elmegyünk sétálni, csak akkor húz közel magához, ha mondjuk pasik jönnek szembe. Egyébként már a kezemet se fogja meg.

Egyébként más "baj" nincs. Nem csal meg, nem bánik velem rosszul, keres, meg minden, és el is mondja, hogy még sokáig velem szeretne lenni, de nem tudom hová tenni ezeket a dolgokat, mert nekem szemet szúr, hogy csak akkor hív hercegnőnek, meg akkor szeretget, ha szex van, vagy, ha kérem. Ez rosszul esik. Tudom, hogy nem az a fiú, aki lépten-nyomon kimutatja az érzéseit, viszont ezt szörnyűnek találom. Úgy érzem, hogy csak egy csinos trófea vagyok az oldalán, egyébként meg hiába mondja, hogy szeret és megbecsül, ha az általános testbeszédéből nem ez derül ki.

Mit tegyek? Lehet, hogy csak én képzelem be a dolgokat, és ez nem is mérvadó?



2016. máj. 25. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sose azt nézd, hogy mit mond, hanem azt, hogy mit csinál.


Ahogy leírod, az jön le, hogy a barátod nem igényli ezt a testi közelséget. Vagy ilyen típus, és akkor nem illetek össze, vagy tényleg nem szeret, és csak szexre kellesz neki.


Mivel többször jelezted, hogy mi a gond, és sok nem változott, szerintem érdemes lenne megfontolni, hogy otthagyod. Elvégre nem akkora nagy dolog valakit átkarolni, ha tudom, hogy neki jól esik.

2016. máj. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyan tipusu emberek akik nem szeretik, főleg ha nem ketten vannak ölelgetni, puszilgatni egymást. Én nő vagyok, de engem viszont zavar, ha pl. sétálunk, vagy beülünk valahová és akkor ölelgetne.. egyszerüen soha nem birtam elviselni. Tehát nem vagyunk egyformák. Ettől még szerethet, meg odáig lehet érted, csak lehet ő olyan tipus aki nem szereti társaságban ilyen módon kimutatni az érzelmeit.
2016. máj. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát, társaságban szinte sosem volt még puszi sem. A max, hogy átkarolta a derekamat korábban is. Azzal nincs is gond. Nem is illik nyilvánosan édesgetni egymást. Leginkább kettesben szembetűnő ez a testi távolság tartás. :/
2016. máj. 25. 12:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

SZerintem a barátod ilyen típusú, nem igényli annyira a testi érintkezést úgy általában.

Elhiszem, hogy rossz érzés lehet, mert én is olyan vagyok aki szereti, ha megölel, megpuszil, simogat a barátom, és rosszul esne, ha nem lenne ilyen.


Nem tudom mit lehetne ez ellen tenni, mert ha ilyen típusú, akkor nem tudsz vele nagyon mit csinálni, vagy le kell ülni ezt megbeszélni, megkérdezni, hogy ő hogy van ezzel.

2016. máj. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Intő jel, mert

1. vagy más a szeretetnyelvetek

2. vagy nem szeret.

Mivel mindkét eset rossz, keress mást, fiatal vagy még, ne akkor kapj észbe ha 30 leszel, onnantól felfele nehezebben megy majd a pártalálás.

2016. máj. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amit utsó írt, jó, de ha az általa említettek közül csak első opció játszik, még nincs nagy gond. A szeretetnyelv ugyanis tanulható.
2016. máj. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy nem szeret csak arra kellesz vagy mindig is ilyem típus volt. Ez van. Én nem vagyok ilyen és a párom sem.
2016. máj. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!