Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom cigizni kezdett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom cigizni kezdett, emiatt sok kellemetlenség ér, mit tehetek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, de úgy jöttünk össze, hogy nem cigizik egyikünk sem, csak kipróbáltuk még kamaszként. Én egyébként is utálom a szagát meg az ízét.

A barátom viszont egyre gyakrabban nyúl a cigiért. Eleinte csak akkor szívta ha ideges volt és a munkatársai kínálgatták, hogy szívjon hogy lenyugodjon. Most meg már állandó "látogató" a dohányzóban, de elmondása szerint ő csak beszélget, nem gyújt rá. Utána akkor amikor itthon összevesztünk, akkor volt az hogy vett is egy dobozzal és ha ideges volt akkor azt szívta, titokban, mert tudta hogy én utálom a cigit. De azóta ezt már nem csinálja. Viszont amikor bulizni megy a haverjaival, akkor visszahallom hogy cigizik, meg sokszor én is éreztem rajta amikor hazaért. Ha érzem rajta akkor beismeri, ha nem, mert valahogy eltünteti a szagát, akkor nem.

De most már az a nagyon zavaró, hogy amikor én is megyek velük, akkor a haverjai azzal "hülyéskednek" hogy előttem kérdezgetik tőle hogy vesz-e cigit meg menjenek szívni, meg engem kérdezgetnek hogy ugye szívhat a barátom egy kicsit, amikor tudják hogy ellenzem... Olyan is volt már hogy az egyik haver barátnője mondta nekem, hogy kínálgatták a barátom és el is akarta fogadni, de aztán jöttem én és akkor már visszautasította...

Kétszínűséget érzek és nekem ez nagyon rosszul esik, nem tudom mit tegyek, ráadásul a páromnak a nagyapja is és a nagynénje is tüdőrákban halt meg... És már tényleg nem tudom mit csináljak, mi a francért nem lehet jól érezni magát anélkül a büdös xar nélkül...


2016. jún. 6. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Haba kedvedert nem kepes leallni (ha mar a sajat egeszsege ennyire nem erdekli a csaladi peldak ellenere sem), akkor nem o a te embered.
2016. jún. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszadóval.
2016. jún. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ez a furcsa, hogy előtte majd' 4 évig semmi ilyen nem volt, csak amióta új munkahelyre került , azóta történtek ezek... Az 5 évből 4 úgy telt el hogy még a haveri társaságban sem cigizett senki és engem sem piszkáltak vele.
2016. jún. 6. 15:10
 4/8 anonim ***** válasza:
A dohányzás káros. Én már bőven tudom...Ez meg miféle kapcsolat, hogy titokban csinál valamit, "beismeri"... eléggé a végét járja ez a kapcsolat.
2016. jún. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg te reagálod túl. Hadd szívja, ha neki ez esik jól...
2016. jún. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Oszinten szolva, en nem tudnek dohanyossal egyutt elni. Nem csak azert, mert egyreszt budosse es igenytelenne teszi az embert (furodhetnek akarmennyit meg lehet akarmilyen tiszta az a ruha, akkor is budosek lesznek ket cigi utan, es aki budos, az ne akarja magat igenyesnek beallitani. Igenyes ember nem dohanyzik, mert nem akar buzleni), hanem mert aki fizet azert hogy budos legyen es a sajat egeszseget is roncsolja ezzel egyutt, azzal nem vagyunk egy ertelmi szinten.

Innentol te dontesz kerdezo.

2016. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valahogy rá kell beszélned, hogy válasszon más tevékenységet helyette, pl. rágózzon.
2016. jún. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megszoksz vagy megszöksz! Ennyi!
2016. jún. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!