Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy házban lakok egy fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy házban lakok egy fiúval, aki nyomul rám állandóan. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy házba lakunk, már régóta mondja, hogy tetszek neki. Mikor meglát, mindig mondogatja, hogy milyen gyönyörű vagyok ma reggel, néha egyszerűen megölel, miközben próbálok kiszabadulni az öleléséből, de ő erősebb. Valamikor karon ragad és elkezd puszilgatni. Mikor egyszer késő este volt, megkérdezte, lenne-e kedvem az ágyban paplant döngetni.

Mondtam neki, hogy nem az esetem és lehet a kapcsolatunkból sima barátság, de nem érti meg. Nagyon zavaró, hogy néha csak elkap és elkezd simogatni. És mi van, ha egyszer beránt a lakásába? Nagyon félek, gondolkoztam, hogy ki hívom a rendőrséget, de egyéb okok miatt meggondoltam magam. Kinek szóljak és mit csináljak? Hogyan értessem meg vele, hogy ne nyomuljon?



2014. jún. 1. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Hagyd magad. Előbb menekülsz. :D LOL.
2014. jún. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
just go with the flow
2014. jún. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vedd a lakáskulcsodat az ujjaid közé, hogy odacsaphass vele, vagy valami hasonlót.
2014. jún. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

tölts vele egy hétvégét, szexeljetek

jobban megismer utána hanyagolni fog

2014. jún. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Javaslok egy elektromos sokkolót.

Vagy hasonló eszközt.

2014. jún. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha van egy eros, nagyobb darab pasi ismerosod kerd meg,h egyszer menjen at amikor tudod,h ott lesz a kis nyomorek. Ha az oldaladon meglatja a "bastyad" szerintem befog szarni. Vagggy... most jut eszembe,h lehet egy elmebeteg es beduhodik... ez csak te tudod megitelni!
2014. jún. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy pofon minimum,és tilos hogy barátság lehet esetleg belőle.Semmi nem lehet, jéghidegnek kell lenni és nem engedni semmiféle közeledésnek.Még ne is köszönj neki...nézd levegőnek.Addig nem fogja abbahagyni mig egy icipici esélyt is lát
2014. jún. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!