Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most én látok valamit rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én látok valamit rosszul?

Figyelt kérdés

legem van a páromból,még szeretem,csak ezért nem hagyom l,de amúgy már rég el kellett volna,dolgozom is rajta,pedig lehet,még rendbe tudná tenni a dolgokat,de én úgy érzem megtettem amit meg lehet,próbáltam változtatni,de ugyan olyan minden,merthogy ő nem változtat,meg sem próbálja.

Arról van szó,hogy bármit mondok el,hogy bánt (3 ilyen dolgo van,ami állandó probléma,más nincs,tehát nem új dolgokat sorolok neki.)

A legnagyobb probléma: akármit mondok neki,az csak hiszti,nem érti meg,hogy én szépen,értelmesen mondom el neki ezt a három közül bizonyos egy problémát. Nm beszéli meg velem,nem hallgat meg,vagy ha meg is hallgat,esetleg leírom neki,akkor is lehülyéz úgymond piti kis hisztinek tekinti,nem tudja a lényeget felfogni.És teljesen elegem van belőle,így konkrétan semmibe vesz,semmibe néz,mert hogy amit én mondok csak hiszti lehet.És persze én vagyok a végén a kiállhatatlan barátnő,majdhogynem még örüljek h egy levegőt szívhatok vele. Ezt nem mondja,de így viselkedik. Semmit sem lehet vele megbeszélni,mert állítólag neki nem megy. De értelmes felnőtt elvileg,legalább középutat találnánk de nem,mindig úgy jön ki,hogy neki legyen jó a végén.

Már annyira elegem van. Szeretném őt hanyagolni,hogy egy kicsit felfogja,nem a pincsikutyája vagyok,de ez meg nehezen megy. Mert kattogok kattogok,addig hogy végül én keresem vagy akármi. Ilyenkor meg úgy tesz,mintha nem történt volna semmi. Nem fogja fel,hogy megbánt ezzel. Elegem van hogy én "rohanok" a segge után. Ha ez a dolog nem lenne,jó lenne minden,és egyébként nem akarnám elveszíteni (4éve együtt) de ezt már nem bírom. Főleg így még rosszabb,hogy mást mond a logika mint a szív.

Ti mit tennétek,hogy a helyzet változzon?

Az üljetek le beszéljétek meg itt nem megy sajnos,valahogy úgy kéne alakítanom a dolgokat,hogy végre felfogja mi van.


2016. jún. 8. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Otthagynam
2016. jún. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen,logikusan ezt én is tudom,de nem akarom eldobni ezt a kapcsolatot.

Meg bennem van az is,hogy annyit küzdöttem már,ha én dobnám ki,akkor is azt érezném,hogy valójában még ezt is lesz*rná,és ezzel kb semmi nem oldódna meg,ugyan úgy kattoghatnék,hogy miért nem képes megbeszélni ezt a 3 dolgot,vagy változtatni közös erővel.

2016. jún. 8. 10:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Minek vagy olyannal aki azt is lesz.rná ha ott hagynád? Hülye vagy...egész életedben küzdeni akarsz? Legyen már eszed.
2016. jún. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem hajlandó megbeszélni sem a problémákat, akkor változtatni sem fog soha. Sajnos hiába próbálsz taktikázni, ha nem érdekli a kapcsolatotok helyzetének javítása, és az, hogy ennyire rosszul érzed magad, akkor nincs mit tenni. Egy kapcsolat két félen múlik, te megfeszülhetsz, akkor sem fogsz semmit elérni, ha ő nem akarja. Szerintem szakíts vele. Nyilván nehéz, de gondolj arra, hogy a viselkedése alapján egyértelmű, hogy nem szeret téged, akkor meg mi értelme törnöd magad?
2016. jún. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Felesleges kiírnod kétszer csak más megfogalmazásban. A lényeg ugyanaz. Vagy elhagyod vagy maradj csendben, szenvedj tovább. Ez már tényleg hiszti. Hisz leírtad hogy semmibe vesz, az se érdekelné ha elhagynád. Minden normális ember otthagyná. Miért kell mindent eltűrni? 4ev miatt? Akkor szenvedj egész életedbe. Fáj már hogy ennyi ostoba ember van itt. Tisztet a kivételnek.
2016. jún. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mondd, miért is nem akarod elengedni ezt a kapcsolatot, ha egyszer az egész egy nagy rakás lósz*r?


Az előző válaszolók leírták a lényeget, aki ennyire akaratgyenge, tartás nélküli és ostoba, az maximálisan megérdelmi.


A pasid NEM FOG változni, azt felejtsd el, neki így tökéletes, te meg szépen tönkremész és idegbeteg leszel, méghozzá önként és dalolva. Csak gratulálni tudok.

2016. jún. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyen primitív emberrel minek együtt lenni? Téged is minősít, hogy egy kiállhatatlan értelelen bolonddal vagy együtt, ennek ellenére rohansz utána.
2016. jún. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ez az egy kérdésem van a témában!

Amúgy igazatok van mindenben,ideje elengedni,és nem a saját kudarcomnak felfogni.

2016. jún. 8. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!