Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom képtelen megmondani, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom képtelen megmondani, ha valami nem tetszik neki, mit tudok ezzel kezdeni? 27N

Figyelt kérdés

Gyakori jelenség nálunk, hogyha páromnak valami nem tetszik, akkor úgy... eltusolja a dolgot. Gondolok pl. ilyesmire, hogy meghívtak barátok valahova, megyünk-e, vagy hogy legyen a találkozónk, vagy akármi. Ilyenkor, ha nincs kedve, vagy nem akar vele foglalkozni, vagy nem úgy gondolja a dolgot, mint én, akkor elkezdi ellegyezni a dolgot: még nem tudom, majd megbeszéljük, majd meglátjuk.

Volt már rá példa, hogy mikor rákérdeztem, hogy lassan dönteni kéne, mi lesz, akkor nézett rám döbbenten, hogy de hát ő megmondta, hogy nem akarja az adott dolgot (a fentiek valamelyike volt a korábbi válasz), de általában még ez sincs. Egyszerűen kivárja, míg magától elfelejtődik a dolog, mert ő nem döntött.

Egy ideje már úgy vagyok vele, hogy az ilyen nemtudomoknál hagyom az egészet, de most kicsit elszakadt a cérna.

(Kicsit aggódom is, hogy rázúdítanám az egészet, jobb, ha itt kiírom magamból. :D)

Közös utazás volt megbeszélve, rokonokhoz. Ő már korábban elment, én mentem volna utána (előtte meglátogattam saját rokonokat). Persze a konkrét program fixálása elmaradt, mert ő nem tudja, meg majd megbeszéljük. És most itt állok, hogy szabadságon vagyok, vonatjegy megvolt, már úton kéne lennem, de őt tegnap meg ma se lehetett elérni, mert nem volt nála a telefon, családdal volt, stb, mikor meg beszéltünk pár szót, megint csak ellegyezte, hogy majd még egyeztetünk.

Szóval én így most nem megyek sehova. Nem akarja, nyilvánvaló, de nem értem. Korábban többször el lett nekem mondva, hogy mennyire szívesen látnak, és milyen jó, ha vele megyek a családjához. Most meg...

Igazából az bánt a legjobban, hogy nem lehet a szemembe mondani, hogy pl. "most otthoni pihenésre van szükség, családdal, nem veled". Vagy akármi. Lehet, hogy rosszul esne, de legalább megérteném.


2016. jún. 8. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Leírás alapján elég gyáva, sunyi, konfliktuskerülő alaknak tűnik.. ha rázúdítani ezt nem is akarod, azért mindenképp leülnék vele beszélni erről. Mondd el neki így, ahogy nekünk is leírtad, hogy mennyire frusztrál ez téged, és próbáljatok meg dolgozni ezen. Ugyan jellemhiba, de ha felismeri a problémát és hajlandó tenni érte, tud rajta változtatni.
2016. jún. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam már rég betelt volna a pohár. Mi az hogy nem veszi fel a telefont mikor meg van beszélve hogy utána mész.. Szánalmas, sunyi gyökér.
2016. jún. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En biztos razuditottam volna mert ki nem allhatom az ilyen mindent szonyeg ala sopro konfliktuskerulo kir borzokat.

Az anyja pipajat... most meg neked megy kukaba a kivett szabadsagod.

2016. jún. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy pillanatig nem maradnék ilyen teszetosza emberrel, mint a párod.
2016. jún. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!