Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik az egyik osztálytársam de nem merem megmondani neki mert félek hogy kinevetne . Megpróbálkozzak vele, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Nagyon félek megmondani neki mert jó barátok vagyunk.

Sokszor szoktam vele beszélgetni .(Tudom hogy házinyulra nem lövünk , de segítsetek lécci)

2 kérdésem lenne :

1.Hogyan tudhatnám meg hogy ő is szeret-e engem ?

2.Hogyan mondjam meg neki , hogy tetszik.

Én 14l ő 14f.


2014. dec. 3. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Pl megkered az egyik osztalytarsad hogy beszeljen vele rolad hogy mi a velemenye rolad :)
2014. dec. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ummm.. Igen, jól írtad.. Házi nyúlra nem lövünk.. Gondolj bele. Ha szakítotok, meddig kell még nézned a fejét? Illetve, ha jó barátok vagytok, összejöttök, szakítotok, utána 1000% hogy utálni fogjátok egymást.
2014. dec. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez a helyzet csak én vagyok a fiu ö a lány amugy 1#hagyok igazat ugy kell ja és bokolni kell bár lány létedre furcsa lenne de adj neki mondjuk karácsonyra ajándékot és akkor el mondhatod
2014. dec. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat !

Amugy azt sose értettem miért baj ha a lány kezdemėnez .

2014. dec. 3. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!