Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan haragszik rám a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszik rám a barátom?

Figyelt kérdés
Röviden annyi a történet, hogy volt egy csaj, aki nem hagyta békén a barátomat, írogatott neki Facebookon, sms-t, találkozásra invitálta. A barátom ezekre soha nem reagált, de a csaj csak nem kopott le. A barátom még azt sem volt képes megírni neki, hogy van barátnője és a lány ezt rossz néven vette... Végül én írtam a csajnak és elmagyaráztam neki, hogy vagyok én is a képben és megkérdeztem, hogy mit vár ettől az egésztől. Nem akartam elmondani a barátomnak, tegnap mégis úgy döntöttem, hogy elmondom neki, hogy írtam a csajnak. Ő ezen nagyon kiakadt, hogy nem vagyok normális, meg hogy miért szólok bele a privát szférájába, stb. A saját nevemmel kerestem meg a lányt és írtam neki, egyáltalán nem bunkó és féltékeny módon, hanem tök higgadtan.. És most haragszik rám.

2016. jún. 9. 10:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
9%
nem kellett volna beleszólnod.
2016. jún. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem derül ki a leírásodból, hogy próbáltad-e a barátoddal megbeszélni a dolgot, pedig szerintem az lenne a lényeges. Ha kérted előtte, hogy legalább annyit mondjon, hogy nem érdekli, és van barátnője; de ő mégsem tett semmit (gondolom mert imponált neki, hogy bejön valakinek), akkor teljesen jogos hogy a kezedbe vetted a dolgot. Különben jogos a barátod kiakadása.
2016. jún. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és nekem is volt/van egy olyan gyerek, aki időközönként írogat. Nem hív el sehová, csak kérdezgetné, hogy mi van velem, hogy vagyunk (tud a barátomról). Ismertük egymást régebbről és rossz haragban váltak el az útjaink, tehát nem szívesen beszélek vele. Nem írok vissza neki sosem, mivel már az elején megmondtam, hogy ne keressen, de ha mégis keresne, akkor ne várjon semmit, mert nem fog érdekelni. Ennek ellenére az van a fejében, hogy majd egyszer úgyis be adom a derekam és visszaírok - gondolom.

Ha a barátom írna neki, hogy állítsa le magát én is kiakadnék, méghozzá azért, mert nem érteném meg minek írt neki. Miért adja alá a lovat? Sosem fog leszállni rólam, ha reagálunk a hülyeségére.

Nem ez lehet a barátod fejében is?

2016. jún. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem meg irtó bunkó, amit a barátod csinált. Ha én kapcsolatban vagyok, akkor ne írogasson már nekem senki meg ne bombázzon sms-ekket (honnan is tudja a csaj a barátod számát?), mert 1. nem érdekel, 2. rohadt idegesítő, 3. ezzel megsértem a páromat is, hisz nyilván nem esik neki jól, hogy rám van állva egy ilyen pióca. Eleve beteg jellemet takar, ha valaki egyértelmű jelzések után se képes abbahagyni ezt a fajta zaklatást. Az olyan lányokat akik foglalt pasiknál vergődnek, élve el tudnám ásni (sajátot nem bír találni, hát elveszi másét).


Amit kaptak volna tőlem, azt nem tették volna zsebre. Mert érdekes, hogy a nők le tudják rázni a nem kívánt udvarlókat, a pasik meg nem. Nem gondolnám, hogy azért csinálta ezt a lány, mert a barátod annnnnyira nyomatékosította volna, hogy szálljon le róla...

2016. jún. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ja és nem akarok borulátó lenni, de az én exem akkor jött ezzel a "magánszféra" dologgal, amikor más csajokkal flörtölgetett meg még ki tudja mit csinált...
2016. jún. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit megalázó lehet a pasinak, mert ez olyan mintha ő nem tudná elintézni. Ugyanakkor valóban már rég lerendezhette volna a csajt. Nekem sem tetszene ha állandóan írogatnának a páromnak. Bár amig nem reagál rá addig nincs gond. De te most adod alá a lovat, mert tudja hogy sikerült felhúznia. Meg kellett volna mondanod a párodnak hogy téged ez zavar és küldje el a csajt a fenébe, ha nem teszi meg akkor meg dobni, mert valami nem stimmel. Amit tettél az nem megoldás, neki kellett volna elintézni vagy tán nem akarja? Ez épp olyan mint anikor a csak ráír a 3.ra hogy szálljon le a pasijáról közbe a csávót kéne jól felpofozni. Azt nem tad hogy ez mióta tart vagy hány üzenet volt.
2016. jún. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%
4# van igazság abban amit írsz de sajnos mindig a pasi a hunyó. Persze könnyebb a 3.személyt savazni hogy minek írogat meg, mászik rá másokra, de ha én szeretem a párom akkor írogathat az atyaúristen is.
2016. jún. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Beszéltünk erről a lányról, le lett annyival tudva a dolog, hogy beteg szegény és hagyjam, ne foglalkozzak vele. És hogy ő az egyedüli, akinek ezen ki kellene akadnia, nem nekem.
2016. jún. 9. 11:09
 9/19 A kérdező kommentje:
Sosem írt vissza neki, de úgy képzeljétek el, hogy tényleg sosem, amin persze a csaj mindig bepörgött. Úgy tudta meg, hogy együtt vagyunk, hogy egyszer találkoztunk vele, mikor a barátommal voltam.
2016. jún. 9. 11:11
 10/19 anonim ***** válasza:

En haragudnek. Persze nem tudjuk,h a te es a baratod kapcsolata milyen, azert ez is egy fontos szempont.


De en peldaul egyenes ruhellem, amikor a baratom (csak) nekem elkezd magyarazni, h "jaj de telibeverne" "elmagyarazna neki szivesen". Persze nem csinalt es csinal ilyeneket, csak bosszankodik, de mar ezzel is ki tud akasztani. Es mindig elmondom neki,hogy ne, addig, amig en nem kerek segitseget, ne szolj bele.

Ha kezelhetetlen lenne a helyzet, akkor en magam kernek segitseget, de addig csak magat egetne be.

2016. jún. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!