Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől változhatott így meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől változhatott így meg az együtt töltott programjaink?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt.

Eddig kb heti ketszer voltak olyan délutánok, hogy csak befekudtünk az ágyba összebújtunk és filmeztunk.

Mar szinte egy hónapja csak kint lógunk haverokkal és nincsenek ilyen osszebujós délutánok.

Egyutt aludni csak hétvégén szoktunk akkor is 11-éjfélkorul megyunk be lefekudni.


2016. jún. 9. 12:34
 1/4 A kérdező kommentje:

De igy is minden nap egyutt vagyunk szinte.

De annyira nincsenek mar ilyen meghitt pillanatok.

De amikor egyutt alszunk mindig osszebujunk.

2016. jún. 9. 12:36
 2/4 anonim ***** válasza:
Ő már nem igényli ez annyira, de ha neked hiányzik, akkor hozzatok néha vissza 1-1 ilyen délutánt is. Nyisd ki a szádat, ha pedig figyelmen kívül hagyja, az nem jelent jót...
2016. jún. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is csak ezt tudom mondani: Miért nem őt kérdezed? Ha neked hiányoznak az összebújások, vagy az olyan randik, ahol csak ketten vagytok, akkor mond meg neki. Ha kevés az együttalvás, azon is lehet javítani. Csak nem kiakadni kell, vagy szemére hányni ezeket, hanem nyugodtan megbeszélni, hogy te szeretnéd visszahozni az intimitást a kapcsolatotokba.
2016. jún. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ó mennyivel egyszerűbb lenne elmondani a srácnak, hogy neked hiányzik az összebújás vele, mint itt megkérdezni Tőlünk az okokat.

Szerintem vagytok olyan viszonyban, hogy fog válaszolni is.

2016. jún. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!