Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal 2éve vagyunk együtt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal 2éve vagyunk együtt, van egy 7hós kislányunk! Mostanában nagyon megváltozott a viselkedése, mindig mindenbe beleköt! Semmi nem jó amit teszek vagy mondok! Mitől változhatott meg ennyire? Nem tudom hogy mit tegyek!

Figyelt kérdés
A szexuális életünk se a régi! Elvárja hogy állandóan én kezdeményezzek, ha nem teszem, akkor meg van sértődve! Tegnap azt vágta a fejemhez, h ha szexet akarok, menjek az utcára, ott kiélhetem magam.Sokszor próbáltam vele beszélni ezekről,de meg se hallgat,csak a magáét fújja!Mintha én ott se lennék!
2016. ápr. 14. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Ajjajj, a párodnak szerintem valami lelki gondjai lehetnek... Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de nem lehetséges, h más is van a kapcsolatotokban?

Vagy esetleg a munkahelyén nincs nagy stressznek kitéve? Anyagi gondok? Ezek mind járhatnak ilyen érzékenységgel és meggondolatlan beszólogatásokkal... Mondd meg neki, h ha nem változtat a viselkedésén, akkor fogod a gyereket és pár napra elköltözöl (anyukádékhoz, rokonhoz), h kicsit észre vegye magát! Nekem már az a "ha szeet akarsz, akkor menj az utcára..." kijelentése kiverte volna nálam biztosítékot. K*rvának néz téged? Te se nyelj le mindent? Egy pofon mondjuk kijárt volna ezért bár tudom, h nem megoldás, de ez megalázó szöveg. Csak a gyerek ne tartson titeket össze, mert a gyerek is megszívja és a pasi stílusa csak méginkább növekedni fog rossz irányban, ha csak nem tér észhez és rájön, h mit veszíthet..

2016. ápr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Talán nem kellett volna 8 hónap után gyereket vállalni.. Mitől változhatott meg? A háta közepére sem kívánja az apaságot. Még a szilárd, biztos kapcsolatokat is megviseli a tervezett gyerekvállalás, nemhogy a bébikapcsolatot, ahol becsúszott a gyerek.


Ő nem volt felkészülve erre. Azon kívül, hogy beszélsz vele, vagy elválsz, sokat nem tehetsz.

2016. ápr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk ez akkor kezdődött, mikor szeretője lett.

Állandóan feszült volt, morgott, nem volt jó a szex, stb. Utólag kiderült hogy tipródott, kit válasszon, váljon-e, stb.

Mikor lebukott, én gyorsan eldöntöttem, mi legyen. ;)

Ma pedig boldogan élek nélküle.


Ez a viselkedés nem elfogadható. Te se tűrd!

2016. ápr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elég nagy stressznek van kitéve,hétfőtől szombatig melózik(ép1tőipar),éjszakázunk a kislánnyal mostanában elég sokat!De szerintem ez akkor sem jogosítja fel arra hogy ilyeneket mondjon!Én is sokszor hulla vagyok,mégse rajta vezetem le a feszkót!Tudom,nem vagyunk egyformák...Nekem is az jutott az eszembe hogy elmegyünk pár napra,hátha észhez tér...De bennem van a félsz hogy mi van ha mégse??Akármekkora bunkó ilyenkor,szeretem!Amúgy alapjába véve egy szerethető,odaadó srác,mindent megtesz értünk!Csak néha jön valami elmezavar és180 fokos fordulatot tesz...
2016. ápr. 14. 14:51
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen,hamar jött a kislány,viszont ezzel nincs is probléma,hisz imádja a kislányát,törődik vele,ha kell,ő éjszakázik!A velem való viselkedése a gond,nem a kislány!!!
2016. ápr. 14. 14:54
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Egyszerűen és röviden fogalmazok: Megcsal, van valakije. Most abban a szakaszban van amikor mindenben próbál valami hibát találni amit teszel, hogy ezzel is bizonygassa magának, hogy helyes amit tesz mert Te úgyse vagy jó neki, te úgyis rossz vagy, hülye vagy, szerencsétlen vagy, hasztalan vagy stb. Próbálja legitimálni azt amit tesz, hogy ezzel magát nyugtassa, hogy nem ő a sz**r feleség amiért félrek***r, hanem te vagy a sz***r férj és Ő itt az áldozat és igenis kijár neki a boldogság amit egy másik férfitől kaphat csak meg. Bízz bennem 100%-ig biztos vagyok ebben, tapasztalat. Nem adok már sokat, pár nap esetleg hét rosszab esetben max egy hónap és bejelneti, hogy el akar költözni, szüksége van egy kis időre "egyedül" nélküled. Felhívnám a figyelmet az idézőjelre az egyedül szó körül. Szerintem az van amúgy, hogy hamar mentetek bele ebbe a házasság+gyerek témába és rájött, hogy mégsem te vagy az az ember és mégsem ez az az élet amit elképzelt magának. Bepánikolt, hogy az egész élete sz**ros pelusokból, összehányt ruhákból és gyereksírástól ébren töltött éjjelekből fog állni és rajtad kívül már nem lesz másik férfi aki akrja őt. Valószinű egy ideje már örlődik magában, szabadságvágy és lelkiismeret stb elegye kavarog benne. Persze az is lehet ,csak rohadtul belefáradt a gyerekbe, tudom nem leányállom amíg el nem éri az 1 évet...de azért én a körmére néznék, bár ha tényleg megcsal akkor ez már az a sztakasz ahol nem nagyon lehet a dolgokat visszafordítani, inkább mielőbb véget kell vetni a dolognak.
2016. ápr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Oh..szóval a párod a férfi és te vagy a nő? Na mindegy, akkor is áll a véleményem, csak boccs, kicsit benéztem. :P #utolsó
2016. ápr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Bepánikolt, hogy az egész élete sz**ros pelusokból, összehányt ruhákból és gyereksírástól ébren töltött éjjelekből fog állni"


OFF Bocs ezt nem tudom szó nélkül hagyni :) Mégis hogy állna az egész élete. Örökké nem marad gyerek a csecsemő sem, cseperedik kicsit és eljön az az idő mikor este lefekvés, alszik, reggel felkel :)


Amúgy igen elég hamar jött a baba, lehet kicsit várni kellett volna míg elmúlik a nagy rózsaszín köd.

Mennyi idősek vagytok?

2016. ápr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem marad csecsemő a gyerek :) Jav...
2016. ápr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Párom 37 éves,én 31!
2016. ápr. 15. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!