Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Mennyire divat nálatok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mennyire divat nálatok, hogy a használt/megunt pasijaitokat kiajánljátok a barátnőiteknek?

Figyelt kérdés

2016. jún. 11. 09:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Én csináltam egy ügynökséget. Szóval ha kell pasi, írj! ;)
2016. jún. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A máltai szeretet szolgálat gyűjtést szervez ! A használt megunt, játékait, gyűlytőpontjaink bármelyikén leadhatja az ország számos területén, melyeket aztán karácsonykor szétosztunk a rászorulók között.... valahogy így gondolod ? :D
2016. jún. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Valami olyasmire gondoltam, ha épp egyik barátnőtök bajban van, akkor felajánljátok a már kihűlt szerelmi viszonyban tengődő (ex-)pasijaitokat nekik, mint kerítő.
2016. jún. 11. 09:35
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen csak a filmekben van, azok közül is a rosszabbakban. Ne nézz annyi brazil szappanoperát kedves kérdező.
2016. jún. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem jóval kevesebb ember alkalmas kerítőnek, mint ahogy az a köztudatban elterjedt. Én például sose ajánlgatnék senkit senkinek.
2016. jún. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Nálam ez abszolút nem működne, én biztos nem jönnék össze semelyik barátnőm volt párjával, és ezt eléggé elvárom fordítva is.


Az meg egy másik dolog, hogy nálam nincs ilyen kifejezés, hogy "használt, megunt pasijaim", mert nem tekintem tárgynak az embereket...

2016. jún. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Hát én ilyet még filmekben se láttam..
2016. jún. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ilyen nincs...a legtobb csaj tavol tartja a baratnoit az exeitol mert ha osszejon az exed egy baratnoddel az azt jelenti hogy a baratnodet jobbnak tartja nalad


de! nem mindenki ilyen, szoval van a masik resze akit meg pont nem erdekel hogy mi van az exevel

2016. jún. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Sunshinedoll ***** válasza:
88%
Szerinted, ha én valakit rossznak találok, majd ajánlom a barátnőimnek? :D Ha nekem nem volt elég jó, nem elég jó a barátnőimnek se.
2016. jún. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj! Ha magad nem találsz nőt.... így nem fog menni!
2016. jún. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!