Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Mennyire divat nálatok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mennyire divat nálatok, hogy a használt/megunt pasijaitokat kiajánljátok a barátnőiteknek?

Figyelt kérdés

2016. jún. 11. 09:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nekem nem használt/megunt pasijaim vannak, hanem olyan ex, akivel nem működött. Most ha békében váltunk el, mert nem illettünk össze, nem volt erőszakos, nem csalt meg, stb., és azt látom, hogy egy barátnőmmel nagyon összeillene, akkor megemlíteném, hogy ha úgy érzi, nincs akadálya a részemről. Esetleg megemlíteném, hogy ebben és ebben összepasszolnának.
2016. jún. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
tyűű
2016. jún. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Velem egyszer előfordult valami hasonló. Másik megyeszékhelyen voltam kiküldetésben, ott szedtem össze egy csajt az üres estéimre. Kicsivel több lett belőle, mint terveztük. Amikor később megint arrafelé lett dolgom, táviratoztam a csajnak, hogy mikor és hol várom. (Akkoriban még nem volt mobil.) Neki a távollétem alatt volt ideje végiggondolni a dolgot, és úgy határozott, hogy a beteg öccse ápolása előbbre való, mint egy tartós kapcsolat nyűgjei, ezért nem akart velem találkozni. Azt sem akarta viszont, hogy feleslegesen várjak rá, és mivel választáviratra már nem volt idő, a barátnőjét küldte el maga helyett. Persze iszonyú kínosan éreztük magunkat mindketten, így akkor nem is lett belőlünk semmi.

Vénülő fejjel már kicsit nyálasnak tűnik a történet, de akkor megkapónak éreztem a gondoskodását.

2016. jún. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A baratnoim nagylanyok/ masnyelven felnott nok, tudjak jol mi kell nekik, nem kell masok segitsege..
2016. jún. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sosem hoznám össze egyik exemet se a barátnőimmel...
2016. jún. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!