Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap este az EB nézése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este az EB nézése miatt vesztem össze a barátnőmmel, hogyan engeszteljem ki? Virágcsokor? Vacsora?

Figyelt kérdés

2016. jún. 11. 10:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Mi volt az összeveszés tárgya?

Én annak örülnék, ha elmosogatnál, vagy porszívóznál virágcsokor helyett.

2016. jún. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sztem semmit.
2016. jún. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Min vesztetek össze? Meccs nézés volt szex helyett, vagy esetleg a meccsről volt más a véleményetek? Nem mindegy. :-)

(én is néztem, illetve hallgattam egyébként)

2016. jún. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%

Semmivel.


Meg kell értenie, hogy nem vagy a 100%-os tulajdona, és neked is lehetnek egyéni igényeid.

2016. jún. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, miért. Mert ha azért, mert ha egy héten egyszer vagytok együtt, akkor is meccset néztél, vagy ha ugráltattad, vagy ha a meccs miatt elfelejtettél/lemondtál egy megbeszélt programot, vagy ilyesmi, akkor jogos, és valami olyat tegyél, amire vágyik.

Ha szimplán csak azzal volt baja, hogy te meccset nézel, ő meg utálja, akkor hagyd a fenébe. Neki is biztos megvannak a maga hobbijai, foglalkozzon azzal addig.

2016. jún. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

Ha csak annyi, hogy sárkánykodott, hogy "mé' néző' meccst, lusta féreg?" akkor semmit.


Ha te is sértő voltál akkor kis dolgot.


Ha te bunkóztál és ugráltattad akkor nagyot.


Ha azon vesztetek össze, hogy végig a néger játékosok falloszáról elmélkedett, akkor semmit.

2016. jún. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen van ilyen. Ha szeret elfogadja, hogy neked ez fontos. Ezért nem kell virágcsokrot venni. Na persze ha leordítottad a fejét akkor ma a virágárus kisnyugdíjasoknak megvan a biznisz. :)
2016. jún. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérj elnézést.Nem kell ajándék.
2016. jún. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az elsőnek elég sanyarú élete lehet, ha náluk nem egyértelmű,hogy a férfi is végez házimunkát, ráadásul minimum a felét...


AMúgy kérdező én vacsorának, virágnak nagyon örülnék a barátnőd helyében. De ne felejtsd el neki mondani, hogy sajnálod, hogy veszekedtetek.

2016. jún. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En meg mondanam neki hogy megbocsajtok omagamnak. Mellette neki is megtettem mar.
2016. jún. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!