Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális h egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10x kérdése:

Az normális h egy kapcsolatban a pasinak fontosabbak a baratai mint a noje? A problema az az h ha nála tartozkodom akkor elobb talalkozik a barataival es csak utana jonn haza keso este raadasul reszegen.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 9. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
valami miatt az alkoholba menekül...félő, hogy neked elég nagy közöd van hozzá
2016. ápr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RRR ***** válasza:

nem az

de ezt nektek kellene megbeszélnetek sos

2016. ápr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az normalis, ha az ember a barataival is tolt idot, de ebben a formaban eleg meredek..


Amit nem ertek, hogy ez ilyenkor hogy zajlik? Gondolom nem laktok egyutt, atmesz hozza o meg lelep es otthagy a lakasaban? Te pedig ot csucsulsz es varod, hogy hazaerjen? Mert az ugy eleg tre.. Miert nem mesz ilyenkor el a barataiddal, vagy csinalsz egyeb programot?


Bar en alapbol elgondolkodnek egy olyan kapcsolaton, ahol nem akar velem az illeto idot tolteni.. miert is vagytok egyutt?

2016. ápr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
En eleg messze lakom tole de a munka helyem altal el tudok hozza jutni hetkozben is es ez alltal en senkit nem ismerek itt ezert nem is megyek el masokal meg ugye munka utan fog neki a baratjaval inni igy meg az sincs h esetleg csatlakoznek hozzajuk raadasul engem nez gyereknek ha szamon kerem miutan beszeltunk es meg igeri h mikor jonn haza h miert nem akor jott es miert 4 oraval kesobb raadasul ugy h jol tudja h hajnali fel 4kor kellek h mehesek meloba es azert legyek fent neki ejfelig es csodalkozik ha neha napjan el alszom es le kesem a buszt.....
2016. ápr. 9. 17:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Hasonló szitu volt nálunk is, azzal az eltéréssel, hogy nem ivott csak sokáig gépezett, játszott hangfallal. Nagyon idegesítő volt, ahogy verte a billentyűzetet és a gép is zúgott.

Én akkor elégeltem meg, amikor alig tudtam aludni 3 órát miatta, plusz még lefekvéshez a telefont is benyomta és youtube-ot nézett.

Akkor megmondtam neki, hogy hétközben át nem megyek hozzá aludni, hát mit képzel magáról...?

Na meg igen, volt olyan hétvégén, hogy ő átment iszogatni a haverjaihoz én meg vártam rá órákat nála és mikor 3-4 órás késéssel hazatolta magát, akkor még röhögött, hogy mit hisztizek.

Eljutottam arra pontra, hogy elég volt, ha ezt csinálja, akkor én nem megyek át hozzá.

Megszűnt a probléma, mert én tettem érte, nem ő.

Ezt tudom tanácsolni neked is, hogy állj a sarkadra és oldd meg a helyzetet úgy, hogy neked legyen jó!

2016. ápr. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha neked ez jó...
2016. ápr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!