Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire igaz, hogy azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz, hogy azokat a nőket csalják meg először a férfiak akik rendesek?

Figyelt kérdés

Gondolok azokra a nőkre (feleség, barátnő vagy élettárs), akik mindenben kiszolgálják a pasit (mos, főz, takarít, gondosodik), mindenben, de mindenben a rendelkezésére áll a férfinak? (Nem is veszekszik vagy zsörtölődik és az ágyban is mindent megtesz).

Legalábbis ezt hallottam, hogy a férfiak az ilyen nőket előbb megcsalják, mint az ilyen házsártos, veszekedős nőket.


Mennyire igaz? Vagy ez egyénfüggő férfiaknál?


A családomban sajna előfordult, az egyik nagynéném pont ilyen volt. Okos, rendes, szép, csinos nő volt, egyetemet végzett, rendes, szerény, emellett dolgos, házias, aki jól főz, rendben tartja a házat, kiszolgálja a férfit...Egy rossz szót nem szól. (Őt még eszerint nevelték milyennek kell lennie egy jó feleségnek).

És mi lett az eredménye? A férje megcsalta és verte (a nénikém sose csalta meg őt).


Viszont a bácsikám felesége az ellenezője, nem csinál semmit, egész nap heverészik, nem főz, nem mos stb., és még veszekszik is a férjével semmiségeken, mégse verik vagy csalják meg.


Be kell valljam, én nagyon tartok attól hogy majd úgy járok mint szegény nagynénim. :-(A válásban is ő járt rosszabbul.

Épp ezért én nem akarok ilyen lenni, van amit megcsinálok van amit a barátom (együtt élünk), és igenis ha nem tetszik valami vagy nem úgy beszél velem kiállok magamért (vannak ám belőle veszekedése de inkább minthogy azt higgye bármit megtehet), és nem teszek meg mindent amit mond.

Inkább leszek kissé akadékoskodó minthogy mindent megtegyek mégis megcsaljanak és azt vágják a fejemhez azért mert túl rendes voltam. :-(


Bár olyat is hallottam volt akit azért csalt meg a pasija mert sokat veszekedtek de elég durván (a pasija erre hivatkozott).


Szóval? Főleg férfiak véleményét várom.


Tekintsünk el a személyeskedéstől hogy ''ti nők is mind a szemét pasikat szeretitek akik megcsalnak vernek titeket nem a rendeseket'', nem ez volt a kérdés.


Én nem akarok szemét pasit magamnak és gondolom vannak még páran nők aki nem!! Sajna mi nők olykor rosszul választunk.


Előre is köszönöm!


26/L



2016. jún. 11. 14:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocs mert hosszú lett.
2016. jún. 11. 14:03
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Ne sértődj meg de korodhoz képest igen naivnak tűnsz. Sokan nem azt kapják az élettől amit megérdemelnek, sajnos rendes emberekkel is történnek ilyen dolgok. De a nagynénéd sem azért csalták meg mert rendes volt a férjével. Most azért ne legyél házsártos a pároddal mert azt gondolod akkor kevésbé csal meg. Annyi a titok hogy normális pasit kell találni, ha pedig kiderül hogy ver és csal akkor ott kell hagyni.
2016. jún. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
A nők is megcsalják a férfiakat és viszont, függetlenül a rendes nem rendestől.
2016. jún. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Mindenre van kifogás.Ha túl házsártos a nő,ha túl odaadó,aki nem hűséges tipus,annak bármilyen nője lehet és ez fordítva is igaz.
2016. jún. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez szerintem emberfüggő. Vannak mindkét nem oldalán olyan emberek akik nem bírnak a vérükkel és vannak hűséges típusok is. Az, hogy véletlenül pont egy ilyen nőt fogott ki a nagybátyád az csak mellékes. Ha feleséget cserélne a két férfi akkor is ugyanúgy csalná a nőt...
2016. jún. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Lehet engem naivnak gondolni, de én azért kérdeztem, mert egy ismerősöm pont az ecsetelte, az ilyen rendes, odaadó nőket pont azért csalják meg a pasik mert elkezdenek unatkozni....Unják a nőt, izgalomra vágynak, nagyobb kihívásra, elkényelmesednek. És hogy nekik egy olyan nő aki mindent minden téren megtesz az nekik olyan izgalmas mint az anyukájuk....

De ellenben egy olyan nő aki nem tesz meg mindent az kihívás.

Van egy közeli barátom aki készül összeházasodni a barátnőjével, és azt mondta megunta a nők mindig rá támaszkodnak, és a mostani nem baj ha beszól de legalább van egyénisége (és s csaj kissé irányító típus és akaratos).

2016. jún. 11. 20:46
 7/13 mikeXxX ***** válasza:
Csak nagyon fiatalon csaltam meg barátnőt , de gy hasonló nőt egy idióta aki megcsal szerintem én inkább megbecsülném ha létezik ez a nő, és persze biztosan létezik csak nem a közelemben sajna .
2016. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha a párod olyan tipus aki képes megcsalni,akkor meg is fog. Ha viszont hűséges tipus, unatkozhat bármennyire, akkor sem fog más nőre tapadni.

Ez nem attól függ hogy megcsinálsz e mindent vagy nem.

De egyébként jól teszed amit teszel,ki kell állni magadért!

2016. jún. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igaz! Engem mindig eldobtak mert rendes voltam és sokkalta rosszabbakért persze. Most már követelőző vagyok, alig adok vaslamit és működik a kapcsolatom:)
2016. júl. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Csak a kérdést olvastam el de szerintem nagyon igaz!!!!! Az exem első barátnője többször megcsalta és visszakönyörögte az exem magát hozzá ezek után is hogy a csaj dobta ki 2szer. Én soha más pasikra se néztem 1,5 év alatt, csak utána futottam, lestem a kivánságait még is kidobott és semmi második esélyt nem ad, csak egyszerűen neki szabadság kell. Mondjuk meg nem csalt, csak hangoztatta 0-24ben hogy huu de jó csaj, ő is de jó, nézd a seggét stb. bár ki tudja hogy megcsalt e....
2016. júl. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!