Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Akik csalják a barátju...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Akik csalják a barátjukat, de nem akkora bűn ez nekik, írnának lécci?

Figyelt kérdés
Lehet mocskolódni, de énnekem nem rossz, hogy csalom a barátom. lehet hogy ő is csal. van, aki ebben a cipőben evez? ja és nem fekszek le a másik pasival, csak elvagyunk:)
2014. aug. 30. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:

magyarul nyitott kapcsolatban éltek.

Semmi baj vele, ha ez le van zsírozva és nem a másik háta mögött hazudozva. mert az nagyon nem szép.

2014. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 egybaba ***** válasza:
Nekem van egy barátnőm, aki különválasztja a szerelmet és a kellemes masszírozásnak tartott sexet. Ő így dug félre. Szereti akivel együtt él, de egy kis kellemes simogatás bármikor jólesik a nunijának. (nem akárkitől, de elkap egy két neki tetsző pasit) Hát van akinek ez bejön, van akinek meg nem...
2014. aug. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én is szeretem, akivel vagyok, de lehet,hogy ez már csak szeretet. de izgalmas ez ami most van...
2014. aug. 30. 16:02
 4/5 Költőnő? ***** válasza:
Gratulálok. A párkapcsolat lényege a monogámia. Ez egy tisztelet a másik felé. Aki erre képtelen, az ne legyen kapcsolatban.
2014. aug. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. A barátommal fél évet voltam, eközben egyszer sem elégített ki, csak felizgatott és ott hagyott. Hiába kértem, nem változtatott. A 3. hónapban kezdtem viszonyt egy másik fiúval. Jó volt nekem is így. A kapcsolatnak nem ezért lett vége. De egy jól mûködô kapcsolatban sose tenném meg.
2014. aug. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!