Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miket gondoltál a szerelemről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket gondoltál a szerelemről, párkapcsolatokrol tininként és most miket gondolsz, hogyan formálodott a véleményed, miket tapasztaltál meg azota?

Figyelt kérdés
Akár a saját kapcsolataidrol, akár az ismerőseidéről
2016. jún. 12. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondoltam, hogy az emberek orrba szájba csalják egymást (nemtől függetlenül), azt hittem, hogy ennyi idősen már nagyon öreg leszek, és régen gyerekeim, feleségem lesz, azt hittem, hogy mindenki megtalálja az igazit.


Nem vagyok öreg, az emberek orrba szájba csalják egymást, se gyerekem, se feleségem, és még remélem, hogy megtalálom az igazit ;)

2016. jún. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondoltam, hogy akivel összejöttem 15 évesen a férjem lesz és mostanra már házam, kocsim ilyenek lesznek. Mindjárt szülnöm kéne... :D

Azt hittem minden egyszerű lesz. Soha nem lesz veszekedés, nincs is ami két embert szét tudna választani.



Most megtanultam mi az, hogy valaki mellett szenvedni, de szereted és nem tudod elhagyni. Megtanultam, hogy ha valami nem működik azt tényleg kár erőltetni... Valamint, hogy nagyon nagyon fiatal vagyok még anyukának, sőt jelenleg még párkapcsolathoz sem érzem teljesen késznek magam. Értékelem a családom, és sokkal fontosabb az ő véleményük, mint egy jöttment férfi beszólása. Hálás lehetek, mert megvan mindenem ahhoz, hogy boldog legyek...nem kell ehhez ház meg kocsi meg gyerek. Majd jön egy férfi, akivel méltóak vagyunk egymáshoz. Addig boldogság van így is.:D

23N

2016. jún. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tiniként azt gondoltam, hogy mostanra lesz családom. Most azt gondolom, hogy kapja be, aki ezzel nyaggat, és próbálják az én életemet élni.
2016. jún. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tiniként, fiatalon azt gondoltam, elég összejönni valakivel, és onnantól minden működik magától.

Mostanra megtanultam, hogy nem úgy működik, hogy ha két random embert egymás mellé helyezünk, akkor belőlük ideális pár lesz. 10000-ből jó, ha egy olyan ember van, akivel összeillünk.

Mostanra megtanultam, hogy egy kapcsolat akkor működik, ha működtetik, nem jár alanyi jogon a jó kapcsolat, azért bizony tenni kell.

Szerencsére sikerült megtalálnom az 10000-ből egyet, és közösen teszünk azért, hogy a kapcsolatunk hosszú távon is működőképes legyen.

2016. jún. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tiniként azt hittem, hogy 26 éves koromra már tolni fogom a babakocsit, lesz egy szerető férjem, aki fel fog nézni rám mert művelt vagyok és gondoskodó. Akkor már nem lesz felszínes ismerkedősdi, a pasik lehiggadnak és nem akarnak már az első randin lyukasztani, hanem komolyabban gondolják az ismerkedést. Később már mindenki szépen éldegél a családban és boldogok. Akkor mindenki azt mondta, h "ráérsz még pasizni, tanulj először".

Most 34 vagyok, és rájöttem, hogy semmi sem változott, mióta 17 év eltelt és ugyanott vagyok, mint 17 évesen... A pasik ugyanúgy csak dugni akarnak és ingyen puncit, amiért lehazudják a csillagokat is. Olyan emberek csalnak meg olyanokat, akikről nem is hittem. Boldog párkapcsolatokról nem is tudok. Nincs sem gyerekem, sem férjjelöltem, és mindenki azzal szekál, h azért, mert "nekem ez tetszik és nekem jó egyedül".

2016. jún. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs sem gyerekem, sem férjjelöltem, és mindenki azzal szekál, h azért, mert "nekem ez tetszik és nekem jó egyedül"."


Alapjában véve házasság párti vagyok még mindig, de mikor ezt hallom, akkor nem csak a szekálást érzem ebből, hanem az érem másik oldalát is.


Mikor a 2 gyerekkel rendelkező haverom kikísér, dumálunk még pár szót a kocsinál, és közben őszintén azt mondja, hogy milyen jó nekem, hogy nincs 2 gyerek, esti tanulás, nincs Verdák és Thomas gőzmozdony, hogy programokat szervezhetek, ismerkedhetek, jut időm sportolni, hobbira.


Én meg mondom neki, hogy ez csak pótcselekvés, mert milyen jó lenne hazamenni egy szerető feleséghez, a gyerekekhez, látni, hogy letettem valamit az asztalra, és mindig azt érzem egy kicsit, hogy mindketten azt gondoljuk, a másiknak jobb, hogy a másik nem látja, hogy mi a jó a saját életében

2016. jún. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Tiniként naiv voltam, és azt hittem, hogy elég az is, ha rendes vagyok és figyelmes. Nem gondoltam arra, hogy a kapcsolatomat a féltékeny, önző, buta haverok is kikezdhetik, mert egy haver/barát ilyen nem tesz.

Azt hittem, ha kifejezem az érzéseimet, akkor egyértelművé is teszem azokat a másik szemében.


Már rájöttem, hogy nem éri meg másra szentelni minden időmet és figyelmemet.

2016. jún. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Volt pár fura meglátásom:

- hogy a szerelem mindenképp sírig tart, és vannak tökéletes lelki társak (mostani véleményem: ezt nem lehet előre tudni... az ember változhat, az érzések kihűlhetnek)

- hogy aki már 20+ év óta házas, az jaj, de romantikus pár, én is ilyen akarok lenni, ha nagy leszek... ja, csak épp kiderült, hogy mindenhol volt tányértörés meg szinte minden pasas csalta a feleségét, a feleség meg tűrt, mert bemesélték neki, hogy elvált nőnek lenni ciki

- hogy szerelemben minden nap arról szól, hogy ugrándozunk meg csókolózgatunk (mostani véleményem: most, hogy belekerültem a dolgozói társadalomba mint dolgozó... hehhhehehehhe, kb.)

- hogy csak abban a kapcsolatban van konfliktus, ahol legalább az egyik fél kettyós vagy gonosz, vagy nem passzolnak össze egyáltalán (mostani véleményem: még a legjobb kapcsolatban is akad ilyesmi, mert nincs 2 egyforma ember)

- az esküvő a legfontosabb nap az ember életében, és ezért meg kell adni a módját, és minél részletesebben megtervezett, mesés egy esküvő, annál jobb (előbbivel nem is vitatkoznék annyira, de mára eljutottam ahhoz, hogy a csicsás esküvő meg a rongyrázás nem egyenlő a jó házasságkötéssel, és inkább intimebben kezelném)

- hogy egy kapcsolatban csak az anyós, a megcsalás, a hímsovinizmus, a verés és a másik elhanyagolása okozhat gondot (most, hogy már van párkapcsolatom, látom, hogy ezer más dolog is, főként a kommunikációhiány és fontos dolgokban mutatkozó véleménykülönbségek)

- hogy az az élet rendje, hogy lesz gyereke egy párnak (akkor nem jutott eszembe, hogy nem mindenki akar... sőt mára eljutottam odáig, hogy én sem biztos, hogy akarok)

2016. nov. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8. vagyok... pluszban:


- én is azt hittem. hogy ha már 24-5 éves koromra nem lesz gyerekem meg házasság, akkor már késő lesz, mert akkor már annyira "öreg" és felnőtt vagyok, és 21-22 évesen fogok oltár elé állni

- hogy az összes hisztis, buta, ribis osztálytársam, akikre a fiúk csorgatták a nyáluk, majd megszívja felnőttkorában, és az én fajtámat keresik a srácok, mert már elvileg megértek... hátizéééééééé... nem igazán. Szerencsém volt a vőlegényemmel, hogy neki megtetszettem és én is neki, mert rajta kívül kb. egy srác volt, aki normálisan ismerkedett és nem volt egy lepukkant 60as csöves...

2016. nov. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!