Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti mit tennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit tennétek, ha a lány megpofozna titeket?

Figyelt kérdés

Veszekedtünk, és én adtam neki egy pofont. Aztán akartam adni neki még egyet, de akkor megragadta a csuklómat, és olyan erősen megszorította, hogy még mindig fáj, és azt mondta, hogy ezt meg ne próbáljam még egyszer. Aztán meg nem akart elengedni, pedig mondtam neki, hogy ez fáj.

Most őszintén, megérdemeltem ezt egy pofonért? Ti mit tettetek volna?


L/22


2016. jún. 12. 19:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
46%
Mi volt a veszekedés tárgya? Mi dühített téged így fel?
2016. jún. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy párkapcsolatban nem ütjük meg egymást, ez alap.

Ha engem próbálna megütni a jövendőbeli barátnőm erősen gondolkoznék rajta, hogy szakítok. (Bár ugye az indok nem mindegy, de akkor se kéne egymást fizikailag bántani.)

2016. jún. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%

Még neked áll feljebb?

Azt hiszed, hogy csak mert te lány vagy, neked lehet verekedni?

2016. jún. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
22%
Eltörném a kezét
2016. jún. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
63%

"Ti mit tettetek volna?"


Attól függ, hogy egy ilyen helyzetben jogosan kaptam volna pofont vagy nem. Ha jogosan, akkor semmit. Ha nem jogosan, akkor mondtam volna egy-két cifra dolgot, amitől szarul érezné magát.

2016. jún. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
46%
Aznap biztos, hogy nem a lakásunkban éjszakázik, hanem lehet elmenni, ha ilyen hülye. Ráadásul jó próba is: ha megcsal akkor lehet takarodni végleg.
2016. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 opened paradise ***** válasza:
97%

Másikat akartál neki adni. Mit csináljon?

Rajzoljon célkeresztet az arcára?:D

Nőt nem ütnék meg,de nem is hagyom,hogy verjenek. Elmegyek és kész.

Ez védekezés volt,nem levert ő is egyet.

2016. jún. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
65%
Ehhez annyi a hozzáfűzni való, hogy reklamálsz, hogy megszorította a csuklód. Ja mert persze te nő vagy te nyugodtan pofozhatod. Na ilyenkor nem értem meg a nőket. Ha őket valaki megveri, na az aztán egy hitvány semmi ember, de ha ők pofozkodnak, az egy természetes dolog. Én nem a csuklódat szorítottam volna meg, hanem lekevertem volna kettőt én is neked.
2016. jún. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
63%
Semmit.
2016. jún. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
72%
Mivel hiszek a feminizmusban és abban, hogy a nők egyenjogúak, ezért visszapofoztalak volna.
2016. jún. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!