Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még esélyem? Ez csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem? Ez csak barátság vagy annál több?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki nagyon bejön nekem.De van egy másik srác akinek is bejön és a ő már nagyon jóba van ezzel a csajjal.Fel is jár hozzá.pl: most mesélte hogy eszméletlen jól elvoltak a hétvégén már-már túl szép volt.Persze azt nem kérdeztem meg h mit csináltak.De azt igen hogy akkor már tényleg nagyon jóban lehetnek.Erre ő azt írta hogy jó barátok.Ez vajon mi?Most vajon tényleg csak barátok lehetnek vagy alakulóba van valami?
2010. ápr. 12. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy megdugta.
2010. ápr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt azér nem hiszem
2010. ápr. 12. 16:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha többek lennének, miért titkolná előtted? Ti sem jártok.
2010. ápr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Biztos igazad van,csak engem kicsit zavar hogy olyan jó kedvvel írja hogy milyen nagyszerű napja volt azzal a sráccal......
2010. ápr. 12. 16:36
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy ne kérdezősködjek róla, hogy mégis ki az vagy van-e vmi komoly köztük?Mert pár hete rákérdeztem, de akk azt mondta hogy nagyon jóba vannak.Csak én vagyok túl féltékeny?Ezzel elronthatok mindent?Pedig az a durva hogy még semmi közöm sincs a csajhoz.
2010. ápr. 12. 16:58
 6/6 anonim ***** válasza:
mi lenne ha egyszeruen elebe allnal s elmondanad neki?:)...nem olyan nehez az...:)
2010. ápr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!