Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatból barátság?

Figyelt kérdés

Nem voltunk szerelmesek, rövid ideig jártunk...A srác még nem tud elköteleződni, hektikus életvitel, éretlen személyiség.. Szakítottam vele, de hiányoztunk, összejártunk még szexelni, meg programokat csinálni...Végülis minden maradt a régiben, sőt, lelkileg még közelebb kerültünk, de ami neki teher volt (kötöttség) megszűnt... Nem "kell" napi szinten beszélnünk stb..

Elegem lett miután azt éreztem,h kisajátít, nem engedi,h ismerkedjek, továbblépjek...Megmondtam,h ha nem kellek, mint párja, ne bánjon velem úgy mások előtt, akkor max barátok lehetünk...

Akkor nagyon hideg lettem, többé nem érhetett hozzám, nem foghatta meg a kezem...

Azóta működik a dolog, nincs csók, kézenfogva séta, szex...De vannak érintések, találkozások, beszélgetések...

De érzem,h már nem kellek neki:(

És tegnap elhagyta a száját,h "segítek szívesen, hisz barátok vagyunk, mindig ott leszek neked,ha kellek!"


És ez a mondat sokkolt...Én akartam ezt, de az ő szájából hallani sokkoló... A barátom? Ő? ennyi? Lehet ez?

FOgom bírni? És ő neki ez ilyen simán megy?


Hasonló tapasztalata volt vkinek?


2011. nov. 6. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem fog müködni. Ezek sose müködnek. Nagyon eröltetett ez a barát szó ilyenkor...
2011. nov. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én szituációm is hasonló, mivel nem tud kialakulni egy normális kapcsolat, de nagyon jól érezzük együtt magunkat felvetődött, hogy legyünk baráti viszonyban...

De ez az utána való 1. találkozásunkkor romba dőlt, mert akkora a vonzódás, hogy soha az életben nem lehetnénk barátok...

Szóval azóta elvagyunk laza kapcsolatban, ahol a hűség elvárt, de a kötöttség nem.


Igazából ez se működik, mert én szeretem, barátság sem, mert felfaljuk egymást, a külön lét sem, mert nem megy nekünk a különlét... :)


Szóval sok türelmet neked is, remélem mindketten jól jövünk ki egyszer ebből!

2011. nov. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem fog működni...én is pár napja szakítottam a barátommal, hasonló okok miatt mint te. Nagyon nehéz döntés volt és még most is fáj, de már nem tartom vele a kapcsolatot, mert úgy még rosszabb. Nekem ő a párom volt...ezért barátként nem tudom őt elképzelni. Szerintem úgy a legjobb mindenkinek, ha a szakítás után már semmi kapcsolat nincsen. Nagyon fáj és rossz érzés, de ki kell bírni, mert különben nem gyógyul a seb soha.
2011. nov. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat..


Igen, nagyon nehéz, és ez már jól nem sülhet el..Mi is hónapok óta gyűrjük ezt... szakítás után minden kapcsolatot meg akartam szakítani, de jött, keresett, nem hagyott...Akkor a trauma után talán könnyebb lett volna végleg elválni, de voltak közös ügyeink, cuccok egymásnál..Indokokkal találkoztunk, mindig egymásnak estünk...

FOrrt a kémia... aztán ezzel megpecsételődött a dolog..

Fura az utolsó hetekben már nem dominált a szexualitás, azt nem mondhatom,h csak dugogatni akart... Alig szexeltünk az utóbbi hónapban, inkább simik, kézenfogva séta, kirándulás a barátaival, ők végig a barátnőjeként kezeltek, azt mondták rám... Srác nem helyesbített... Akkor mondtam neki,h ha annak érez, jó,de ha nem, akkor hagyja, hátha mástól megkaphatom, amit ő nem tud megadni...

Csak az a baj,h én tőle akarom:(((

Szóval kb két hete csak barátok vagyunk, járunk együtt bulizni 2esben, satöbbi...

De nem értem,h neki ez ilyen könnyedén megy???


AKi még teheti szakítás után vágjon el minden szálat, sok kíntól kíméli meg magát...

2011. nov. 6. 22:03
 5/8 A kérdező kommentje:

jajjj, ez tényleg nem működik így:(

Találkoztunk kb 3 hétig barátokként...Azt hittem egész jól ment, de tgn átjött dvd-zni... Összebújtunk a takaró alatt, de nem "úgy"...VIszont az első perctől kezdve fogta a lábam, simizte..Hát, ez még a barátságba belefért volna...AZtán elfajultak a dolgok...:(

Persze, oltári jó volt... Éreztem,h hiányoztam neki..

De a barátságunk asszem végleg kukába dobható...Viszont a kapcsolati dolog sem működött...


Most mi legyen?

Ne mondjátok,h szakadjak el tőle, mert nem szeretném elveszíteni, kedvelem...nagyon:S


Tudom,h nem tőletek kell a választ várnom, mégis, van rá esély,h vmennyire szeret????

2011. nov. 14. 12:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem eddig sose jött össze,ha a szakítás után barátkozni próbáltunk az exeimmel.Neked sem ajánlom,és a leírtak alapján nálatok se működik.Lépj tovább,szakítsd meg vele a kapcsolatot.


21/L

2011. nov. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

:)

Erre csak annyit tudok mondani hogy a fagyi visszanyalt! :)

Önzőséged által megutáltak téged,és ezért vagy jó már csak barátnak!!!

2011. nov. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Önzőségem????

Mégis miben?

Mindent odaadtam neki, cserébe semmit sem kaptam tulajdonképpen. Sem hűséget, sem szerelmet nem ígért, szerintem nem is adott...

Amit ad, az,h jól érzem vele magam...Nem támogat úgy mint egy barát, de én mindig ott vagyok neki,ha segítség kell..

Inkább kihasználja ,hogy nem tudok elszakadni tőle...

2011. nov. 15. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!