Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenység. Ki mit tesz ellene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység. Ki mit tesz ellene?

Figyelt kérdés
Tavaly szeptemberbe hagyta ott a párom a volt barátnőjét. Október-november környékén keveredtünk mi össze, de akkor csak randizgattunk. Ismertem már előtte is a srácot, mivel egy helyen dolgoztunk. Mostanra jutottunk oda, hogy összeköltözünk. A legnagyobb problémám, hogy tartják a kapcsolatot az exével. Hetente minimum 1x telefonon beszélnek, 2 hetente pedig találkoznak és ez engem már az őrületbe kerget. Bízok benne, eszembe se jut, hogy megcsal vagy valami hasonló. És a legjobb, hogy csaj még rá is játszik, minden apró-cseprő hangya f.asznyi gondjával megkeresi a barátomat. KÉRDEM ÉN: EGY 38 ÉVES NŐ MIÉRT NEM TUDJA MEGOLDANI A GONDJAIT? Persze a barátom azonnal rohan, ha éppen nem tud sz.arni a csaj és megkell fogni a kezét, hogy könnyebben menjen. Szóval Ti hogy koptattátok le az exeket? Írni vagy felhívni kizárva, megpróbáltam elintézni köztünk, de a drágának eljárt a pofája. Köszi a segítséget előre! :)

2016. jún. 13. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Drágának eljárt a pogája... de édesen fogalmazol.


Ha nem tudod feldolgozni ezt - amit megértek nekem is fura lenne, de vannak ilyen emberek - akkor kezdj másik pasival.

2016. jún. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te semmit nem tehetsz ellene, csak a párod. Én így nem költöznék össze vele. Jó lenne, ha tudná, mit akar. Engem, vagy az exet. Lehet választani, a kettő együtt nem megy. Ha képtelen rá, akkor menjen vissza régihez.
2016. jún. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy engem szeret, de nem fogja megszüntetni a kapcsolatot az exével, mert a barátja. De tudjátok nekem a csaj viselkedésével van oltári nagy gondom. Amint írtam egy 38 éves nőről beszélünk, aki képtelen ellátni magát egyedül. Én, 18 évesen képes vagyok fent tartani egy háztartást iskola mellett...
2016. jún. 13. 16:45
 4/5 anonim ***** válasza:

És a pasi hány éves, ha az exe 38?

Nem lehet, hogy a nagy korkülönbség miatt lehet? Pl, a csaj féltékeny arra, hogy egy hamvas husival pótolja a pasid őt, vagy ilyenek és ezt képtelen feldolgozni. :D

2016. jún. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na és hogy tartod fent a háztartást iskola mellett, 18 évesen?
2016. jún. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!