Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a barátom végre észrevegyen?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon féltékeny vagyok, mert hazudott nekem. Van egy kolléganője, akivel "viccből" flörtölt csapatépítő bulin, meg a barátom nem dohányzik, de a csajjal mégis elszívott 1-2 szál cigit, állítólag nem volt fizikai megcsalás, mert a csajnak nem is az esete a párom. Elköltöztem, de a barátom könyörgött, hogy költözzek vissza, mert csak engem szeret, visszajöttem, de azóta rettegek, hogy mit csinálnak a munkahelyen, miben hazudik még a párom...


Ma is az történt, hogy találtam egy képen amin egy céges bulin egymás mellett ülnek és a barátom a csaj hátára tette a kezét, rögtön elöntött a fájdalom és kifakadtam a páromnak. Ő meg ahelyett, hogy megnyugtatott volna, biztosított volna, hogy szeret, veszekedni kezdett velem, meg hogy ő azért cigizik már (hát gondolom ki mással mint a kis qrvával), mert én idegesítem fel, meg hogy én ezeket beképzelem csak. Közben a flörtölésre is anno azt mondta, hogy csak beképzelem...


Utána olyan mérges lettem, hogy azt mondtam neki, hogy ha ő így, akkor én is, akkor társkeresőzni fogok, aztán én is csak "viccből" flörtölök majd pasikkal. Utána még neki állt feljebb és azt mondta hogy sok sikert hozzá, teljesen letojta amit mondtam...


Mit csináljak már, hogyan hassak rá, hogy végre észrevegyen??


2016. jún. 13. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Ha ennyire nem tudsz megbízni a barátodban, akkor ez a kapcsolat már halott.

Szakíts vele és keress olyat, akinél nem kell minden áldott nap rettegned!

2016. jún. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Itt nem a barátoddal van baj...
2016. jún. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elköltöznék, utána ráérne egyedül gondolkodni.
2016. jún. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Hagyd el.
2016. jún. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Megértem a bizalmatlanságodat és azt amiért már így viselkedsz. Ezt a hisztérikus viselkedést a párod váltotta ki belőled, nem alapvető tulajdonságod!

A flört is olyan dolog, h kis mértékben elnézhető, de ha már túl sokszor történik, ráadásul egy személlyel, akkor az már teljesen frusztráló és hamar átbillenhet tettekre. Jogos a félelmed, főleg, h egy munkahelyen vannak és megértem azt is, amiért így kiborított téged ez az egész.

Mikor én megismerkedtem a párommal, akkor ő közben írogatott egy másik csajjal is. Időközben kiderült, h többet akart ő a lánytól, csak a lány mindig elutasító volt vele, bár nem értem, h akkor miért tartották még a kapcsolatot (később erre azt válaszolta, h csak baráti kommunikálás volt ez)... Mikor mi összejöttünk, akkor is hónapokig még váltották egymás között a levelezéseket. Nem szóltam semmit se, mondván, h nem köthetek bele rögtön az elején mindenben, miközben az üzenetekben nem is volt semmi olyan téma. Természetesen belül nagyon felemésztett a dolog és féltem... Időközben a kapcsolat megszakadt, mert a csajnak lett egy enyhe kirohanása, amivel a párom be is fejezte vele a beszélgetést! Pár hónap elteltével vallottam be neki, h mennyire fájt ez nekem, h egy olyan nővel beszélgetett hónapokig akitől előttem akart többet is. Bocsánatot kért de még akkor is azt vallotta, h semmi komolyat nem akart tőle. Ezzel arra akartam utalni, h értem, h mit érzel, mert ezután az eset után én is enyhe bizalomhiánnyal küszködök.. Természetesen félek, bárhová is megy, h nem ver-e át vagy hasonló...

2016. jún. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minek mész vissza, ha nem bízol benne? Ennek annyi, te is érzed nem? Ilyen sok időt pocsékolni... nem semmi.
2016. jún. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennek így semmi értelme. Sosem fogsz megbízni benne, halálra fogod szekálni. (még az is lehet hogy jogosan).
2016. jún. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a másik oldalról tudom megközelíteni. Nem egy olyan férfi...inkább fiúnak nevezném, aki a párja mellett próbálkozott nálam. Mindig megmondtam, hogy ez nekem nem fér bele. Volt, hogy rákérdeztem: "Mit szólnál hozzá, ha a csajod csinálná ugyanezt?" Ekkor még ő volt felháborodva, bevágta a durcit és azt mondta erre nem válaszol.


Olyan is előfordult, hogy annak ellenére, hogy sokszor tette a szépet, udvarolgatott, mikor szembesítettem, hárított. "Jaj én úgy értettem, ha nem lenne bnőm..", "Beszélni szabad attól még ilyen dolgokról...meg ábrándozni..."


Fogalmam sincs, hogy ezek a fiúcskák igazából mit mertek volna megtenni. De lehet, csak a szájuk járt. Egóépítés. Figyelem hiánya otthon. Nem feltétlen szexre gondolok itt, sőt.


Hozzátenném azt is, hogy nem mindenki gondolja úgy, hogy ha mással flörtöl, incselkedik, az akkora gond lenne. Talán azért is, mert nem tulajdonít komoly szerepet ennek. Úgy érzi ez belefér. Nem tragédia. Csak társalgás.


Engem is érzékenyen érintene az ilyesmi. Nagy sebet ütne a tudat, hogy aki fontos nekem, ilyet tesz. De nem vagyunk egyformák. Valaki számára üres szavak, fecsegés csak az egész. Szórakozás. De van, akinél simán átfordulhat. Ahány ember, annyi reakció. N

2016. jún. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!