Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz a párkapcsolatom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz a párkapcsolatom, de van 1 pasi, aki elég szépeket ir, mond rólam, szerintem bejövök neki. De van barátnője. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha keresztbe teszel a kapcsolatának, akkor lehet neked lőttek. Szerintem inkább várj. De addig is nézz más nem foglalt pasi után.
2010. ápr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
inkább ő hajt rám.. én próbálom " emlékeztetni " a barátnőjére, de nem nagyon érdekli..
2010. ápr. 12. 18:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld magad a barátnője helyébe. Majd azt is, hogy különösebb lelkiismeretfurdalás nélkül később melletted is megtenné ugyanezt simán. És hesegesd el a hiú gondolatokat, hogy "de mellettem más lesz, majd megváltozik, különben is a csaj hibája bla, bla..."
2010. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hát ha annyira oda lenne érted,akkor szakítana miattad a barátnőjével...
2010. ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de gondolom, azt hiszi, h nem fogok szakitani a barátommal. és azért nem teszi. de engem is zavar ez, h a barátnője sorsára jutok.
2010. ápr. 12. 18:52
 6/7 anonim ***** válasza:

"azt hiszi, h nem fogok szakitani a barátommal. és azért nem teszi."


- Ha csak ezért nem teszi, akkor jó nagy görény.

2010. ápr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nos, akkor vázoljuk fel:


1. Itt vagy te, van 1 párod akivel legszívesebben szakítanál és ott hagynád, mert nem jöttök ki jól már egy jó ideje.

2. Van egy barátod aki állításod szerint nagyon szeret téged, de van neki 1 barátnője és te azt mondod, hogy ő nem szeretheti igazán a barátnőjét.


Akkor először is te minek vagy még együtt a pároddal ha szar a kapcsolat? Érdekből? - tételezzük fel , hogy igen érdekből vagy vele.


Ott van a barátod aki állításod szerint téged szeretne, de azért nem meri bevállalni veled a kapcsolatot, és azért nem mer szakítani a barátnőjével mert nem biztos abban hogy te ott hagynád a pasidat.


Akkor meg van 2 megoldás:

1. Szépen szakítasz a pároddal akivel már eleve is pocsék a kapcsolatod. És ezt szépen megtudja majd a barátod is és úgy neki is könnyebb lesz mert nem fogja azt hinni hogy ha szakít a jelenlegi barátnőjével akkor lehet h TE veled mégsem jön össze és akkor egyedül marad!


2. Szépen leültök a barátoddal és megbeszélitek ezt az egészet, hogy te mit szeretnél, és ő mit szeretne , szépen elmondod, neki, hogy ha beleegyezne hogy ti ketten egy pár legyetek akkor te másnap kidobnád a pasidat. És ha jó fej és megbízik benned akkor ebbe bele fog menni.

2010. ápr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!