Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 21 éves vagyok de még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves vagyok de még nem volt barátnőm, próbálok ismerkedni de semmi, ennyire rossz pasi lennék?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen kezdem rávenni magam hogy én is tudok értékes lenni és valakinek én is tetszhetek. Mindenki azt mondja ismerkedjek, hát én próbálok is de valamiért még se jön össze semmi. Legtöbbször ha valakivel sikerül pl fősulin beszélgetnem akkor is azt veszem észre hogy nem érdeklem őket és olyan passzívak hogy hamar úgy érzem jobb odébb állni. Van hogy másnap már nem is köszönnek. Ha jól elbeszélgetek valakivel akkor az a lány vagy foglalt vagy más pasit nézett ki magának.

Állítólag van beszélőkém, és egyesek szerint intelligens is vagyok, egy még kisebb réteg még viccesnek is tart.

Azt tudom hogy külsőre nem vagyok ideális pasi, kicsit mackós vagyok. Sokan mondják hogy sok lánynak bejön, még se találok ilyet, tényleg ennyire taszító lennék?

Pedig már nagyon vágyom a szeretetre szerelemre. Valaki aki férfiként tudna rám tekinteni. Még csak nagy elvárásaim sincsenek szerintem pedig.


2011. okt. 16. 13:16
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
23%
prostin gondolkoztál?
2011. okt. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
69%
A külső a lényeg minden lánynak. Amíg azzal nem állsz jól, legfeljebb pénzzel tudsz csajt szerezni.
2011. okt. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
Így van, a külsőn dől el a dolog...
2011. okt. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
már elnézést 2. válaszoló, de remélem tisztában vagy vele hogy a pasik 95%-ának is a külső a lényeg...
2011. okt. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

Miért mindig a pénzzel a kocsival,és a magassággal jöttök?!-.-

A ti családotokban,haveri társaságban lehet.

De eléggé sok embernél nem!

Elegem van már ebből..

A kérdésedre válaszolva pedig,legyél tökös:D!

Hívj el pár lányt randira és ismerkedj.

Tuti hogy lesz olyan akivel megtaláljátok a közös hangot.

Mit veszíthetsz?!:) Semmit..

"Aki nem mer az nem nyer!" ;d

Na hajrá! :)

15/L.

2011. okt. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:

ma 13:28!


A 3.válaszoló vagyok.

Ki mondta, hogy a fiúkat nem számít a külső? Nekem is ugyanúgy számít. Hazudik, aki a csak a belső a lényeg dumát hangoztatja. 22F

2011. okt. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:

13:28 vagyok.

azért nem neked írtam a válaszom, mert te nem a lányokra vonatkoztattál :) a 2. válaszoló a lányokat emelte ki, ezért írtam hogy a pasiknak is a külső a lényeg, nem csak a csajokat kell lehordani. :)

2011. okt. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten számít a külső persze, mert ha valaki abszolút nem az ideálom, szinte taszít, akkor nehezen tudok csak a belső értékeire figyelni! Viszont ez nem azt jelenti, hogy csak a kigyúrt görög adonisz testű férfiakra bukom, ahogy sok másik csaj sem. Egyszerűen megvan mindenkinek egy ideálja, amiből jobb esetben hajlamos engedni... Viszont ha alapvetően annyira eltér valaki ettől az ideáltól, akkor van gond. Nekem is van egy macis srác haverom, akit imádok, az emberi értékei hihetetlenek, mégsem tudnám elképzelni vele, hogy több legyen. Nem azért, mert macis, volt már macis párom, nem is egy, egyszerűen csak felépítésben, arcberendezésben, stílusban nekem nem az esetem, ennyi.


Viszont egészen biztos vagyok benne, hogy egyszer ő is rátalál a párjára. Bátyjám pont az ellenkezője, ő nagyon vékony és szintén ki volt akadva 20 évesen, hogy még nem volt barátnője. Úgy egy évvel később megismerkedett egy lánnyal, aki mostmár a menyasszonya. Soha nem volt rajta kívül senkije, de ezt nem is bánja. Szeretik egymást, iszonyatosan jó párost alkotnak és REMÉLEM együtt is élik le az életüket. :)

Előbb utóbb te is találkozol valakivel, akitől megkapod ezt! :)

2011. okt. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Istenem , de idegesit ez a legyél tökös duma...A legyél tökös az kb. olyan, hogy ne legyél önmagad, legyél valaki más...ha alapból nem vagy tökös....és sokan vannak ilyenek akik nem tökösek...lányok körében meg rengetegeg...
2011. okt. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Rendben:) Bár az igaz, hogy a lányoknak nagyobb %-ban számít a külső, mint a fiúknak. Szóval...:)
2011. okt. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!