Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátnőm nem titkolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm nem titkolja, hogy a barátja nélkül 1 napig nem bírja, de nélkülem 1,5 hónapig is meglenne. Most ott tarunk, hogy 1 hónapja nem is láttam csak msn-eztünk. Kicsit messzebb lakik, de eddig megtudtuk oldani. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Nemrég még én voltam a legfontosabb, meg akit legjobban szeret, most meg kiderül, hogy szüksége sincs rám. Viszont nekem nagy szükségem lenne rá. :/
2010. ápr. 12. 18:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hát ilyen az élet...
2010. ápr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Erre csak azt tudom mondani, hogy soha nem volt igazi barátnő.
2010. ápr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz! Attól lehet jó barátnő. Egyszerűen annyi történt ,hogy annyira szereti a fiúját,hogy mindig vele lenne,ezért szorultál egy kicsit háttérbe.Nem kell aggódni ez miatt.Tényleg nem:)
2010. ápr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
gyerekkori legjobb barátnőm összejött 1 sráccal aki ma már a vőlegénye. alig találkozunk, keveset beszélünk de ez van. el kell fogadni h neki is van élete és nem sajátíthatom ki hiába együtt nőttünk fel születésünktől fogva. gondolj bele. te nem tudnád őt szerelem ügyben boldoggá tenni. hiába 80 km-re lakik tőlem és keveset beszélünk attól még a kedvenc barátnője maradtam csak éppen nem lógunk egymáson minden nap. bármikor számíthatunk egymásra. am hány éves vagy? gondolj bele abba h ha fordított lenne a helyzet és utána írj ide
2010. ápr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ha nem aggódok akkor se lesz másképp. Csak nem tudom, hogy akkor mért találkozgatott velem, ha bírja nélkülem is. Csak azért, hogy jóba legyünk, mert msn-ezésre jó vagyok? Ha nem lenne barátja, akkor is bírná nélkülem... ez nem pasi függő.
2010. ápr. 12. 19:16
 6/21 A kérdező kommentje:

Nem akarom kisajátítani... Tényleg csak azt kérem tőle, hogy akkor találkozzunk, amikor tudnánk.

16 évesek vagyunk.

Nekem is volt már barátom, de ugyanúgy számíthattunk egymásra, ugyanúgy találkoztunk. A barátommal mindig találkozhattam, úgy ahogy ő is az övével, ezért gond nélkül tudtam időt szakítani rá.

2010. ápr. 12. 19:19
 7/21 anonim ***** válasza:
pedig kisajátítod és némi féltékenységet is felfedezek a kérdésedben. tudom tagadni fogod de ez így van. hagyjad hagy élje az életét. ne hisztizz emiatt. én se szívesen találkoznék 1 olyan barátnővel aki nem érti meg h szeretnék minél több időt tölteni a párommal. attól még ott van neked csak kevesebbet találkoztok. tipikus pulya gondolkodás ez...
2010. ápr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ne hisztizzek, hogy csomó ideig hazudott nekem... Az nem kisajátítás, ha néha találkozni akarok vele. De nekem annyi is elég lenne, ha annyit mondana, hogy hiányzok, vagy hogy ő találkozna szívesen, csak a barátjával szeretne lenni.
2010. ápr. 12. 19:34
 9/21 anonim ***** válasza:
mert mit hazudott? csak ez az egy barátnőd van? istenem mi ez ha nem hiszti? értsd meg h szerelmes és kész
2010. ápr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Azt, hogy én vagyok a legfontosabb. és hogy számíthatok rá. És képzeld igen ő az egyetlen barátnőm, aki komolyan is vesz. Vagyis eddig azt hittem.
2010. ápr. 12. 19:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!