Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem szeretmből van visszaú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeretmből van visszaút 40 felett?

Figyelt kérdés
Ha úgy érzem, már nem szeretem, már nem kívánom, inkább kerülöm vele a kontaktust, vágyom el tőle, de eddig ezt nem ismertem fel, mit lehet még tenni? Az igazsághoz hozzátartozik, hogy pár hétig beszélgettem egy hölgyel, aki nekem nagyon szimpatikus volt, és megvolt benne mindaz, amit a feleségemből mindíg is hiányoltam, de nem csaltam meg, illetve már szakitottunk is, vagyis befejeztük a levelezést, telefonálást, mert mindketten éreztük, ez így nem helyes. De nem ő az oka, mert már régen ezt érzem, évek óta, csak eddig nem volt világos számomra, hogy másképp is lehet, Így csak felnyílt a szemem.
2016. jún. 16. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ez nem könnyű helyzet.Mindig lehetnek emberek, akiken keresztül visszakerülsz egy kicsit jobban önmagadba.A szerelem se nem helytelen, se nem helyes.Egyszerûen csak megjelenik.Minél jobban kezded el élvezni a mindennapjaidat, annál inkább könnyebben szerelembe eshetsz.Minél inkább szeretsz egyedül lenni, annál inkább adod át magadat egy vonzalomnak egy ismeretlen nõ iránt.A megoldás nem feltétlen jár feleséged elhagyásával.Ez rajtad múlik, hogy hogyan döntesz.Elvonatkoztathatsz az eddig benned kialakult képrõl, szemelyiségtõl, amit feleségedrõl gondolsz.Ez nagyon sok dolgot megváltoztat.Képes lehetsz ezáltal újra feleségedre mint emberre reagálni, nem pedig az õrõla kialakult képhez mérten reagálni.Nem a múlt emlékeinek terhe alatt beszélni hozzá, hanem inkább a jelenben úgy figyelni õrá, mint akit nem ismertél eddig..Mert valòjában minden ismeret ami összegyûlik, csak gáttá válik egy kapcsolatban.Ezért boldog egy szerelmes pár, mert az elején még képesek a jelenben együtt lenni,,nincs kialakult kép még a másikkal kapcsolatban.Ezért nem árt kipròbálni az elvonatkoztatást, már csak önmagad miatt is.Azért, hogy letisztuljon mit is szeretnél.Elõször térj vissza a jelenbe, figyelj mindenre, de ne köss semmit a múltthoz.Majd egyre jobban látni fogod, hogy mi az amit szeretnél.És mi az amit nem szeretnél.
2016. jún. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"megvolt benne mindaz, amit a feleségemből mindíg is hiányoltam"

Mármint magadban? Mert ha 20 éven át mindig megbeszélted volna az asszonnyal, hogy mit hiányolsz, akkor csak-csak változtatott volna a kedvedért. Meg eleve, ha meg akarod változtatni a párodat, akkor először a saját viselkedèseden gondolkodj el, ha odaadó nőt akarsz, akkor tedd elégedetté. No meg valamikor az asszonyról is pont ugyanezt gondoltad, hogy ő az igazi, azért is vetted el, most meg mutogatsz rá, hogy te tökéletes vagy, de belőle hiányolsz dolgokat, tehát lényegében az ő hibája, ha te nem tudsz tovább szenvedni mellette.... klasszikus kapuzárási pánikod van, annak minden elcsépelt tünetével.

2016. jún. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!