Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzelmileg "halott" lettem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koka_janos kérdése:

Érzelmileg "halott" lettem? Van visszaút?

Figyelt kérdés
Volt egy komoly kapcsolatom de ennek màr 3,5 éve vége. A lányt màr sikerült elfelejtenem, legalábbis nem érzek iránta semmit sem. A csajozással nincs gond, mindig megszereztem akit megakartam, csakhogy ezek a lanyok szexre kellettek, nemigazán érdekelt hogy ők mit éreztek irántam. Ezt volt aki tudta előre, mert lelett tisztázva , és volt akit meg bántottam/kihasználtam, és az az igazság, hogy nem is érdekelt hogy megbántok valakit. 4-5 hónappal ezelőtt azonban elegem lett ebből az életmódból, azóta senkivel sem kezdtem ki, és nem is hiányzik. Legbelül vágyom egy normális kapcsolatra, de egyszerűen nem érzem azt, hogy van olyan lány akibe beletudnék szeretni. Szó szerint érzelmileg tök üresnek érzem magam. Hogy tudnék változtatni ezen, illetve lehet-e egyáltalán változtatni ezen? Köszi előre is a válaszokat.

#érzelem #üressèg
2014. dec. 17. 05:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs
2014. dec. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom túl sok figyelmedet leköti ez a dolog. Ha egyébként rendezett az életed munka, anyagiak szempontjából akkor lazítsál, kezdjél valami új dologba, pl tanulj nyelve(ke)t, motorozzál, stb. a lényeg hogy több csatornán is áramoljon feléd a pozitív energia. Az érzelmeket nem lehet irányítani ha önmagaddal egyenesben vagy akkor jön majd aminek jönnie kell.
2014. dec. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tegnap írtam ki hasonló kérdést, bár a különbség, hogy engem azért zavar, ha megbántok valakit, mint történt a legutóbbi alkalomnál.

De én se tudok érezni senki iránt semmit. Hiányzik, hogy legyen valakim, de érzelmek nélkül nem tudok együtt lenni senkivel. Érzelmeket meg valahogy nem tudok produkálni.

2014. dec. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aki ilyen könnyedén bánt másokat, megérdemli a sorsát. Én is kifogtam egyszer egy ilyen pasit, 1 évig udvarolt, csak hogy megszerezzen, holott tudta, hogy én komoly kapcsolatra vágyom. Régebben undort éreztem iránta mikor megláttam, ma már csak szánalmat érzek, azóta sincs komoly kapcsolata, csak teng a világban és gyűjti a haragosokat.
2014. dec. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

2. Eddig fel sem tűnt, de tényleg sokat kattogok ezen. Jó ötletnek tűnik a hobbi, megpróbálok valami érdekeset találni, köszi a választ! :)

3. Akkor nem zavart, így utólag szar alaknak tartom magam. Remélem nálad is változni fog a helyzet. :)

4. Teljesen jogos amit írsz, ki mit vet úgy arat, de azon vagyok hogy megváltozzak.

2014. dec. 17. 08:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy érzelmileg kiegtel. Ha nagyon súlyosnak érzed a helyzetet, akkor ha anyagilag megengedheted magadnak érdemes felkeresned egy szakembert magánrendelésen. Hátha tud ajánlani neked valamit ami tud segíteni. Vagy ha vannak barátaid akkor menj el velük szórakozni. Ne görcsölj rá a párkeresésre, mert így valószínűleg sose fogsz egy nő iránt sem érezni semmit sem. Eljön majd mindennek az ideje.
2014. dec. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!