Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akit minnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit minnél jobban szeretek és minden nap jobban álnak köztünk a dolgok. Mit csináljak hogy véglegesen belém szeressen és velem akarjon lenni?

Figyelt kérdés
Most van barátja de neki mindig van hónaponta cseréli velem meg mindig minnél jobban vagyunk napról napra.
2011. márc. 11. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ha havonta cserélgeti a barátait, nehogy azt hidd hogy téged nem cserélne le, mégha jóban is vagytok. gondolom azokkal a srácokkal is jóban van (legalábbis volt, amíg le nem váltotta őket), akikkel eddig összejött...
2011. márc. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

sztem már alapból az szemét dolog h más nőjére hajtasz, és ez alól nem kifogás h havonta cserélgeti


ha meg ilyen a lány, akkor nemtudom neked miért kellene, de te tudod, lehet h te is hasonló vagy pf

2011. márc. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
először is már régóta ismerem és azért szeretem. meg akikkel jár az mind sokkal idősebb nála és azért cseréli le őket. Engem minnél jobban szeret mert bármikor hozzámfordul segítek neki és mindent megteszek neki. És tetszem neki tudtomra is adta nem pont nekem de a barátnőjének elmondta ő meg nekem. jobban haladnak a dolgok napról napra csak mindig olyanokkal jár akik megszólítsák discóban, partykon, stb. És tetszenek neki egy ideig de aztán belássa hogy nem az igazi. Engem visszont minnél jobban szeret.
2011. márc. 11. 13:22
 4/6 A kérdező kommentje:
csak tudtomra nem adja mert lehet hogy fél vagy valami
2011. márc. 11. 13:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Ő téged lelki szemetesládának tart. nem férfiként szeret ha nem csak barátként. keress magadnak 1 rendes lányt. ez a lány nagyon labilis.
2011. ápr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2011. ápr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!