Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ezzel mégis mit kezdjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezzel mégis mit kezdjek?

Figyelt kérdés

A párommal 11 hónapja vagyunk együtt és ahogy a legtöbb kapcsolatban nálunk se felhőtlen minden. Abban egyetértünk hogy a problémákat meg kell beszélni, viszont úgy érzem ez sosem sikerül. Elég érzékeny vagyok és ha valami bánt nem tudok róla anélkül beszélni hogy ne bőgjem el magam. Az összes ilyen alkalommal csak odáig jutottunk hogy ez nem jó hogy így reagálok. Mondta hogy így úgy érzi nem tud velem rendesen beszélni. Én ezt megértettem és engem is nagyon zavart a dolog úgyhogy változtattam. Most már teljesen normálisan el tudom mondani ha bánt valami viszont így se jutunk egyről a kettőre. Ha mondok neki ezzel kapcsolatban átvált óvodás üzemmódba elkezd hülye fejeket vágni meg bökdösni és olyan a viselkedése mint akit az anyja épp most szidott le és így én is úgy érzem mintha lecseszném pedig nem erről van szó szimplán csak megkérem figyeljen picit oda arra ami engem bánt. Úgy érzem sosem fogjuk tudni rendesen megbeszélni a problémáinkat és félek ez így hosszútávon nem műkődik sokáig.

26/L


2016. jún. 17. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!sokszor van így nalunk is.pedig 5eve együtt vagyunk.enis sokszor azt kaptam hogy csak hiszti...

Magadban kell ezt a harcot lejátszani,ugy èrtem hogy túl tenni magad egyes dolgokon és elfogadni egás hibáit is .. hidd el nincs tökéletes fèrfi sem se nő sem.

2016. jún. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én sem tökéletes férfire vágyom, nagyon sok minden van amit elfogadtam bár nehezen, de ezek olyan dolgok amikről most szó van, hogy ezek nagyban meghatároznak egy kapcsolatot és alapvetően egy kapcsolatban így nem tudok és nem is szándékozom beletörődni.
2016. jún. 17. 12:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a párom azt mondaná, hogy nem sírhatok, amikor valamit megpróbálok megbeszélni vele, ott is hagynám.

Mert sajnos belőlem így tör utat magának a feszültség. Nagyon nehezen én is meg tudom csinálni, hogy elfojtom magamban, de csak befeszülök tőle, ideges leszek, rossz kedvű, és akkor az a baj, majd végül még rosszabb formában tör ki, mintha pityeregve elmondtam volna a bajom.


Igen, vannak olyan emberek, akik sírással vezetik le a sok feszkót, ha ezt nem tudja elfogadni és változtatnod kell miatta, akkor egy bunkó...



Ha pedig nem tudsz vele semmit sem megbeszélni, akkor tényleg nem fog sokáig működni a kapcsolat.

2016. jún. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is sokszor sirok, ha bánt valami. Én igy vezetem le a feszültséget. Kisírom magam úgymond. Aztán megbeszéljük a problémát.
2016. jún. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!