Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megis mihez kezdjek most?

Figyelt kérdés
Pocsek vagyok.( masok szerint nem de ez csak kamu ) A csajok is tudjak hogy pocsek vagyok.Viszont szeretnek egy baratnot.Hogy kezdjem?
2012. júl. 16. 21:28
 1/8 anonim válasza:
gyúrj
2012. júl. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
38cm a bicepsz es viszonylag eleg jol lathato mind a 8 has kockam. A testemmel nincs gond. Fizikai teljesitmenyem 50m-en 5,8 masodperc.Hosszutavon egyhuzamban 86km't birok futni.MEGIS POCSEK VAGYOK!
2012. júl. 16. 21:32
 3/8 anonim ***** válasza:
jól megnevettettél igy estére:D
2012. júl. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Amíg pocséknak tartod magadat, a csajok is annak fognak tartani. Ezen gondolkodj el

23N

2012. júl. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De most komolyaan hogy csajozzak bee? :( ,,Aranyos vagy'' Meg ,,ugyi vagy '' ezek a dicsero szavaim,mert rohadt ronda vagyok.De kerlek ne nevess ki :( :(:(:( ink segits :(
2012. júl. 16. 21:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Sehogy,tényleg pocsék vagy.
2012. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy a lányok lesz*rják, hogy te mennyit bírsz futni. Nem ez a lényeg. Ez is lehet jó pont, de csak akkor, ha el tudod magad adni. (Igen, mint a húst a piacon. Ha azt írod ki, hogy sz*r az áru, akkor szerinted hányan fognak odamenni és venni belőle? Na ugye.) Le vagy ragadva az izmaidnál, meg annál a kib*szott futásnál, ahelyett, hogy másra is összpontosítanál. Ugyanilyen fontosak a belső értékek, hosszabb távon, normális emberek esetében ezek tartják össze a kapcsolatot. Amíg a te fejedben zűrös az önmagadról alkotott kép, addig azt is fogod sugározni, és mások is olyannak fognak látni téged. Ja és persze úgyse fogod elhinni az ellenkezőjét, akárhányan is mondják majd neked. Amúgy meg nem azért mondják, hogy "aranyos vagy", mert csúnya lennél, hanem azért, mert r*hadtul nem vagy férfias, ami a viselkedésedet illeti. Azt gondolod, hogy a fizikai teljesítményedtől majd hasra fognak esni a csajok? Ez édeskevés egy normális kapcsolathoz. Te szívesen lennél egy önsajnáltató ember társaságában? Na így vannak ezzel a lányok is. Szerintem inkább szedd össze magad, és ha nem vagy kifejezetten jóképű, akkor egyéb tulajdonságaidat hangsúlyozd (ha van): humor, intelligencia, másokra való odafigyelés stb. Járj társaságba, ismerkedj, beszélgess, senki nem fog bekopogtatni az ajtódon, hogy "helló, megjöttem, járunk?". Természetesen választhatod a másik utat is, megmaradhatsz az önsajnálatnál, csak akkor nincs jogod másokat okolni.
2012. júl. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

^

|

|

koszi.ezzel a komentel nagyon helyre pofoztal.Es tudod mit?! Igazad van! S akkor mivan ha nemvagyok jokepu?! Kapjak be van humorerzekem,vicces vagyok,jo tarsasag vagyok es leszarom a fizikai kepesegeimet...lenyeg h van rajtam egy kis izom is...na nemsok de van.

2012. júl. 16. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!