Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hajt rám a haverom?

Figyelt kérdés

Van egy pasi ismerősöm, egy időben lakótársak voltunk albiban a barátnőjével. Ezzel a pasival haverok voltunk, nem gondoltam többre hisz foglalt és nekem is van barátom (négyen éltünk egy lakásban).

Viszont egy ideje elköltöztek a nőjével a csaj becsúszott terhessége miatt. A csávó pedig egy ideje írogat nekem elég félreérthetetlen stílusban, hogy ezt meg azt csinálná velem (inkább nem részletezem), magyarán le akar fektetni be van indulva, randira akar hívni.

Én pedig nem értem, miért nyomul, én sose közeledtem úgy hozzá.

Teljesen más típus vagyok, mint a barátnője, külsőleg és belsőleg is. A barátnője világos bőrű és sötétbarna hajú, sötét szemű, körte alkat (kis mellek és kissé nagy fenék erős combokkal), én viszont szőkésbarna hajú és világos bőrű vagyok zöld szemmel, homokóra alkatú (közepes fenék és combok, nagy mell). A csaj természete ilyen durva, nyers, kissé férfias, elég temperamentumos (én vele nem is jöttem ki annyira, nem volt szimpi vele alig beszéltem), én viszont visszafogottabb vagyok és csendesebb. Semmi hasonlóság nincs bennünk. Én azelőtt azt hittem hogy mindenki azzal a típussal van együtt amelyik bejön neki.

Tele van a lapjuk a gyerek képeivel, plusz a szövegek egymásnak hogy így szeretlek úgy szeretlek....Pózolnak a közös ismerőseinkkel és úgy tűnik mintha minden a legnagyobb rendben lenne.

Közben olvasom miket ír nekem....Néha hányingerem van ettől. Mikor még együtt laktunk régen, szinte naponta hallgattam ahogy ordibálnak egymással és csapkodnak mindent (főleg a csaj de a pasi sem hagyta magát) de nagyon durván, volt olyan a csaj tettlegesen esett neki a pasijának. Csodálkozott is mindenki hogy megtartotta a gyereket, egyszer azt kiabálta neki hogy nem tartja meg.

Az teljesen nyilvánvaló hogy a sok összetűzés miatt is van hogy a csávó félrekacsint, és csak a gyerek tartja őket össze, viszont tényleg nem értem, miért nekem írogat mikor teljesen más vagyok mint a csaja. (Állítása szerint azóta fantáziál rólam, mióta egyszer elmentünk többen közösen strandra és meglátott fürdőruhában).

Kérdeztem már ezt tőle miért én mikor teljesen másmilyen vagyok arra nem válaszolt.


Szóval miért van ez? Van ilyen hogy valaki együtt van egy típusú emberrel és mégis bejönne neki a totál teljesen más típusúak is?


Aki szerint ez hülye kérdés, annak elmondanám nem egy pasi ismerősöm részletezte, hogy pl. neki a kis mell jön be nem a nagy, másiknak pedig csak a szőkék, stb.


Bocs mert hosszúra sikerült kösz annak aki őszintén válaszol.


Én 26/N, ők 36/F és 33/N.



2016. jún. 17. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztos már az albiban is fantáziált rajtad, most meg hogy stop lesz vagy van, bepróbálkozik, mert ez a legkényelmesebb neki. Egyszerűen féreg. Printscreen az üzeneteiről, a durvákról, és küld át a terhes csajnak.


Biztos megagyalja a csávót. Meg is érdemelné.

2016. jún. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
jaj, kicsim, ennek egy oka van, mégpedig, hogy neked is és a csajának is két melle van és p,i,nája a lába közt! semmi extra! valószínű nem csak téged fűz!
2016. jún. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A csaj már nem terhes megszülte azóta és nyomatják ezerrel a képeiket a nyálas szövegekkel. Igaz nem bírtam a csajt de már sajnálom, hogy miközben babázik a pasija olyanokat ír nekem.....

Már én is gondolkodtam ezen hogy elküldöm a csajnak az üziket, de a pasija már előre megfenyegetett hogy ha bármi is napvilágra kerül ebből akkor azt mondja mindenkinek én hajtottam rá már az albiban is. (Lehet csak kéne koptatni, lehet a csaja neki hinne nem is nekem).

2016. jún. 17. 15:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért az írásokból csak kiderül ki mit ír a másiknak nem
2016. jún. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!