Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tegnap egy csaj akire a...

Tegnap egy csaj akire a haverom nagyon hajt megkérdezte hogy hazakísérem-e. Többi lent (mert hogy nincs kérdőjel? )

Figyelt kérdés
szóval hazakísértem útközbe beszélgettünk meg hülyültünk.a házához érve azt kérdezte hogy nem megyek e fel hozzá. Felmentünk de nem volt otthon senki,és ezután felhívott a szobájába és ott letepert,azt mondta hogy nagyon kellek neki már rég óta.szóval csókolóztunk és tapiztuk egymást.azt mondtam hogy nem nagyon kéne ezt mert a haverom nagyon hajt rád.azt mondta őt nem érdekli mert nagyon akar engem.egyszóval szexeltünk és azt mondta utána hogy nagyon élvezte és csináljuk máskor is,nem mondom élveztem.Később nem mertem a haverommal beszélni.mit tegyek még nem mondtam el neki mi történt mert nagyon kiakadna.közben a csaj egyfolytában ölelget meg be ül az ölembe meg olyanokat súg hogy csináljuk megint.stb mit tegyek?

2013. szept. 10. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
szúrd amíg teheted.
2013. szept. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez a csaj egy igazi...
2013. szept. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

menj el megint

a lány téged akar, a haver hiába erőlködne

2013. szept. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez de sunyi volt tőled, öcsém...
2013. szept. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

itt senki sem hibás

nem őrizgetheti a nőt egy havernak

2013. szept. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem tudtam mit tegyek mert hát a csaj is elég jó bőr volt és annyira nagyon akarta:)
2013. szept. 10. 15:21
 7/12 anonim ***** válasza:
Úristen! Azért mert a haverodnak tetszik a csaj, de a csaj le se xarja, neked miért kéne háttérbe szorulni? Szerintem jól tetted! Nem mondanám el havernak, úgyis csak szex lesz köztetek, komolyabb nem, úgyhogy arról meg nem kell senkinek tudnia!
2013. szept. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ezek a gondolatok cikáztak át az agyamon a leírást olvasgatva:

- Szegény haverod.

- Lehet, hogy az a szegény haver is csak megfektetni akarta volna...

- Ribizlibokor.

- Kancás, de őszinte ribizli.

- Sunyi, sunyi Kérdező.

- Talán lehet, hogy mégis csak rendes ember a Kérdező, ha egy ilyen csajtól megkímélte a haverját.

- Kíváncsi vagyok a haverod arcára, amikor elregéled neki.

2013. szept. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Neked tetszik a csaj? Igen!

A haverodnak tetszik a csaj? Igen!

A lánynak ki tetszik? TE!! Akkor a haverod fogadja csak el, hogy ti már együtt vagytok! :)

2013. szept. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem álltál közéjük, nem szakítottál szét egy párost. A leányzó választott, az egyik kan örül. Vagy elfogadja a haverod, vagy nem lesz a haverod.
2013. szept. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!