Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Majdnem 3 éve vagyunk együtt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem 3 éve vagyunk együtt, és ő ki fog menni dolgozni külföldre 6 hónapra, talán több időre is. Hogy kezeljem ezt a helyzetet? Nagyon fog hiányozni. *17, lány*

Figyelt kérdés

Sajnos nincs rá

lehetőség találkozni. Attól nem

félek hogy szakitás lesz a

vége mert nagyon

szeretjük egymást. Azt

nem tudom hogy fogom

kibírni nélküle. Jövőre befejezem az

iskolát és szeretném ha együtt mennénk ki.


2010. ápr. 12. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

elérhetettlen álmokat kergetsz.

de sok sikert hozzá.

2010. ápr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Énsem látok sok esélyt benne...fiúból vagyok énis voltam hős szerelmes és amikor a barátnőmet nemláttam 2 hétig megis csaltam. De ez én vagyok sok sikert!!!
2010. ápr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát igen kicsit tündér mese... 15 évesek voltunk mikor össze jöttünk, de azelőtt is jóban voltunk, jelenleg minden nap találkozunk és töbször is beszélünk telefonon egy nap... :( ... ha igazán szeretjük egymást előbb vagy utóbb csak egymás karjaiba végezzük... nem szeretném elveszíteni ... :(
2010. ápr. 12. 23:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez egyén függő. Nekem amikor egy barátom csak 1 hétre ment ki,akkor iszonyatosan hiányzott.De vannak akiknek ennyi idő a felejtéshez is elég.A mostani párom pl. mindig azt mondogatja ha ilyen szóba kerül, h.nélkülem nem menne ki külföldre.
2010. ápr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval, egyén függő. Ha igazán szeretitek egymást akkor csak még erősebb lesz a szerelmetek és ki fog tartani, és hamar haza megy hozzád.. viszont ha nem akkor nincs is értelme :S Mindenesetre sok sikert és kitartást kívánok!:)
2010. ápr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van esély jóra is rosszra is. Tegyél meg mindent azért hogy kibírjátok, aztán az élet majd megmondja mi lesz. Én is laktam a szerelmemtől 400 km-re fél évig, kibírtuk, ma is együtt vagyunk.
2010. ápr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!