Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez az állandó, "Keres mást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az állandó, "Keres mást akkor! " butaság? Önzés, divat kortünet együtt, vagy valami több is? Ha igen mi? És te mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés

Ez a napjainkban divatos, cseréld le ha valamiben nem tökéletes (számodra) vagy felel meg (neked). Ez csak az önzés butasága.


Amúgy, nincs olyan ember, aki valakinek szerelmi őrület nélkül akár csak illúzió szintjén is tökéletes és mindenben megfelel.

Tehát lefordítva a dolgot, cseréljünk le mindenkit (aki lebukik) hogy nem tökéletes, vagy mert (óvatlanul) hagyja hogy rájöjjünk hogy valamiben nem felelünk meg egymásnak.


2011. nov. 18. 03:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2011. nov. 18. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

# 1/1 Időpont ma 04:13 Privát üzenet

Szerinted ez a válasz félig hasznos.


Hát igen ez a másik őrület, hogy beszéljük meg (amit nem lehet). ;)


Mondjuk jó módszer a sok szóban rágódás a probléma tudatosításra és elmélyítésére, felnagyításra és rögzítésre. De másra sajnos nem igazán. Szóljunk ha valami nem teszik, ne kuss*ljunk ha látunk esélyt a változásra!!! De szétbeszélni a dolgokat semmi értelme. Az érzéseket megbeszéléssel csak szakember tudja viszonylag nagy biztonsággal jobb irányba terelni. Amúgy szóban/szóba hozva meg úgy viselkedik, viselkednek, hogy azt inkább ne!

2011. nov. 18. 04:21
 3/18 anonim ***** válasza:
ha valami nem tetszik, nem jöttök ki egymással logikus, hogy cserél az ember, hiszen mindenki a megfekelő párt keresi. Persze nem azt mondom, hogy egyből azonnal szakítani kell, de ha nem lehet megbeszélni, megoldani akkor ez a keress mást nem önzőség. Mondjuk a fiatalok többsége túlzásokba esik. Nem hajlandóak tenni magukért és a könnyebbik megoldást választják.
2011. nov. 18. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
"Amúgy, nincs olyan ember, aki valakinek szerelmi őrület nélkül akár csak illúzió szintjén is tökéletes és mindenben megfelel."
2011. nov. 18. 04:52
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyrészt szerintem ez csak hiszti.

Én azt vettem észre fiatalabb ismerőseimnél, hogy kevésbé kompromisszumkészek, így ha van egy kis vita/veszekedés/probléma akkor rögtön az egyszerűbb utat válasszák. De persze mit is lehetne várni, ilyen világban?

Legtöbb helyen ez szól: Cseréld jobbra az autód, a tévéd, nem vagy menő, ha nem a legújabbal, legszebbel vagy. Miért lenne ez más a párkapcsolatok terén (gondolják ők)

Ha nekem problémám van a férjemmel és ezt megtudják, akkor is ez a tanácsuk: hagyd ott, keress mást, biztos szeretetőt tart...stb.

Hiszti, önzés, elkeseredettség, bizalom-és kompromisszum készség hiánya.

Majd ha "felnőnek" agyilag egy párkapcsolathoz, rájönnek hogy ez nem így működik

2011. nov. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

ezek a szemelyek akik igy cselekednek meg vannak gyozodve arrol, hogy a kovetkezo sokkal, de sokkal kulonb lehet pedig mekorat teved, lehet nem ugyan az lesz a hibaja, de lehet valami joval idegesitobb vagy megbocsajthatattlan. Igy fog eltelni a fitaalsaguk, hogy csak keresnek es keresnek .......


31 L

2011. nov. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Azért ez nem ilyen egyszerű. Ha nem tudsz kijönni a pároddal, nem illetek össze, minek lenétek együtt? És igen lehet, hogy másnak is lesz hibája, de lehet jobban összepasszoltok. Az emberek ugyanis KÜLÖNBÖZŐEK. Nem kell rögtön férjhez menni a 14 éves szerelmedhez...

26N

2011. nov. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%

Hát én ezt nem igazán értem...mármint a kérdést értem, csak az ilyen emberek viselkedését nem...


Én 17 voltam mikor össze jöttem a 9 évvel idősebb párommal...Ha már csak a korkülönbséget nézzük, már abból kiindulva is nagyon különbözünk egymástól. De nagyon harmonikusan indult a kapcsolatunk.


Voltak nálunk is viták, nézeteltérések (kisebbek nagyobbak) de egyszer sem fordult meg a fejünkben/fejemben hogy akkor most ilyen "semmiség" miatt is szakítsunk...vagy akár egy félreértés miatt...


sztem ezt már csak hobbi szinten csinálják, meg a kíváncsiság hajtja őket a másik emberek iránt....


"Túl egyszerű" lenne megbeszélni a hibákat, a bajokat....(mármint az ilyen embereknek)...


Mi szerencsére mindig megtudtunk mindent beszélni, és már a 4. éven is túl járunk már...

Pedig ha úgy vesszük elég fiatal voltam mikor összejöttünk (pont az a korosztály, akik mindig szakítgatnak minden "ok nélkül", pasiznak stb), még is korrekt voltam mindig is :)


L21

2011. nov. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
en a 31 L, azt mondom, hogy kell vallogatni, de nem egyfolytaban lecserelni barmilyen kis hibacskaert vagy tevedesert valakit az mar csak butasag, magatol erthetodik, hogyha valakivel kijossz es van kompromisszum keszeseg akkor kell alkalmazni, de viszont ha nem lehet vele osszeferni akkor kell hagyni a csodaba
2011. nov. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a probléma a kapcsolat indulásánál kezdődik. Próbálja az ember a lehető legjobb oldalát mutatni a másiknak, hogy biztosan megfeleljen neki. Addig minden szép és jó, a gond akkor kezdődik, mikor a pár a lehető legtöbb időt tölti együtt, esetleg összeköltözik. A nap 24 órájában nem lehet a tökéletest játszani, felszínre kerülnek a különbözőségek. Ekkor pedig elgondolkozunk, hogy nem is ebbe az emberbe szerettem bele, nem is tudtam, hogy ez az ember valójában ilyen. Szóval veszélyes a kapcsolat elején zsákbamacskát árulni, hiszen a nyertes nem tudja valójában, mit rejt a csomag.
2011. nov. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!