Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan kapcsolat, ami így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan kapcsolat, ami így működőképes?

Figyelt kérdés

Hogy a felek nem szólnak egymásnak, ha valami nem tetszik, nem beszélik meg.

Szakítottunk, volt párom soha nem szólt semmiért, ha valami nem tetszett, inkább magába fordult. Én a megbeszélés híve lettem volna, ha gondom volt, szóltam, azzal a céllal, hogy megbeszéljük, és továbblépünk. Most azt mondja, csak b/szogattam éveken át...

Én továbbra is a konfliktuskezelésben hiszek. De élnek így párok, hogy nem szólnak semmiért?!


2016. jún. 19. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen. Volt. Ugyanezért.


Mondjuk két hallgatag között se hiszem, hogy sokáig fenn tud maradni.

2016. jún. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így egy kapcsolat se működőképes hosszútávon, de ilyenkor az a fél a retardalt aki magába fordult, néma gyereknek anyja se érti a szavát... Persze felcseszi ez utólag az embert, de hát ők baszták el..
2016. jún. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 omba ***** válasza:
100%

Felejtős...

én is mindig győzködtem, hogy mondja már mit gondol, ha hallgat, nem tudom, miről hallgat.

Vége is lett már.

2016. jún. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg nem tudom érteni, hogy lehet mindent b/szogatásnak venni, ha egyszer normálisan szólok, hogy te figy, ez vagy az rosszul esett.... :/
2016. jún. 19. 10:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen nekem is, egy évig tartott (ami valljuk be ilyen helyzetben rengeteg idő), de nálunk folyamatos sértődés volt, neki mindent lehetett, nekem semmit alapon. Nagyon bosszantó volt, semmi megértést nem táplált felém, szét is mentünk. A problémákat közösen kell megoldani, ésszel. Főleg felnőtt emberek között. Sajnálom, de szerintem enélkül nem működhet egy kapcsolat.

24/L

2016. jún. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

az előző kapcsolatomnak emiatt lett vége, neki nem volt igénye a problémák megbesézlésére, nekem meg ez magától értetődő lett volna. mintha egy idegennel éltem volna, sose tudtam, zavarja-e valami, hogy őszinte-e a látszólagos idill... nagyon nyomasztó volt, hogy semmit nem tudtam vele megbeszélni. meghallgatott, ha már nagyon kértem, de nem nagyon tudott érdemben hozzászólni.


23n

2016. jún. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!