Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáljam le a dolgot?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket vagy az unatkozó, kötözködő embereket, h ne csak azt nézzék, h közösségi oldalról van szó és h nem felnőtt kategória stb. hanem próbáljanak nekem tanácsot adni! Köszönöm!


Az elején tisztázom, h a délelőtt folyamán én tettem fel egy olyan kérdést, h ti mit szólnátok, ha a párotok szó nélkül törölgetni kezdene a facebook ismerőseitek között (exeket, vagy csak olyanokat akikkel volt valami a múltban) úgy, hogy még csak nem is szól róla :) Én úgy gondolom, h vannak ilyen felnőtt problémák is, nem feltétlenül tini kapcsolatba besorolandó kategória, de ezen akkor lépjünk is túl. :) A véleményekre vagyok kíváncsi:


Szóval, ma délelőtt a telefonomon pötyögött! Mindig megkérdezi előtte, h nézegethet-e facebookomon, mert szereti nézegetni, h melyik ismerősöm mit tesz ki, mert érdekesebb.. Persze, nekem ezzel nincs semmi bajom!

Később miután hazamentem, látom, h 1-2 embert kitörölt (ezek exek). Oké, egyikre tényleg nagyon fújt, mert itt-ott "belájkoltam" a képeit és számára ez rosszul esett... Akkor elmondta szépen,h mi a problémája, mondtam neki, h ennek nincs jelentősége. Nem is volt téma aztán, csak ez nagyon meglepett,h talán még belül mindig bántja a dolog. Végülis nem haragszom rá, csak nem számítottam ilyen lépésre tőle!


Köszönöm a tanácsokat! 23/F


2016. jún. 19. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
A múlt az múlt. Attól hogy az exeid ismerősök voltak és akadt egy két like az szerintem nem nagy dolog neked. De egy féltékeny félnek számít és bántó. Max változtasd meg a jelszavad vagy ha nem szeretnéd akkor add a tudtára világosan hogy ne töröljön ki senkit. Mondja meg neked hogy ez meg az nem szimpatikus és zavar hogy az ismerősöd aztán megbeszélitek mi legyen. Az a lényeg hogy tudjál róla.
2016. jún. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Közben gondolkodtam és szerintem ő nem akart veszekedni ezért csinálta szó nélkül. Talán félt, h mi van ha megkér rá, h töröljem és én azt válaszolom neki, h nem, majd abból ő megint elkezd kombinálni, h vajon nekem miért fájna ennyire, ha nem láthatnám, vagy én nem tudom tényleg.
2016. jún. 19. 15:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem az ilyen nőket. Nekem is rosszul esne lehet, ha a barátom az exe képeit lájkolgatná. De mit ér el azzal hogy kitörölgeti???? Azzal még a "probléma" nem szűnt meg. Majd megjelöli újra. Vagy amikor rászáll egy csaj a pasidra. Ha ő nem akarja lerázni magáról akkor fejre is állhat vagy elküldheti a k.anyjába semmi értelme nem lesz....
2016. jún. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 omba ***** válasza:

Nem fair, sehogyan sem.

Az én párom is beléphet bármikor, és volt már, hogy nagyon nem tetszett neki pár dolog... de azt, hogy bármit csinálna az én nevemben azért nem képzelhető el.

1. keresd ki a törölt ismerősök listáját és állítsd helyre.

2. kérdezd meg, hogy nem tartja-e túlzásnak ezt a nagy egot?

2016. jún. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!