Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan reagáljam le? Egyszerűe...

Hogyan reagáljam le? Egyszerűen nem tudom hova tenni a dolgot.

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok. Barátommal együtt lakunk,6 hónapos várandós vagyok.

Anyámmal mindig jó volt a kapcsolatom, talán már baráti.

Apámmal 3 éve váltak el, és sokáig nem tudott magával mit csinálni. Aztán össze jött egy éve egy férfival. Odaköltöztette a családi házba. Semmi bajom nincs vele, de ha nem muszáj, nem beszélgetek vele.

Tegnap hazamentem. Láttam anyán hogy nagyon boldog. Nem akarta elmondani, de kihúztam belőle. 28 hetes várandós.Pedig, azért már benne van a korban.

Engem lesokkolt. Nem is gondolkoztam, csak elviharoztam. Ha maradtam volna, lehet rosszabb lett volna.A kistestvérem fiatalabb lesz, mint a saját gyermekem.

A párom kinevetett,hogy ezen fennakadok, de engem valahogy nagyon rosszul érintett. Egyszerűen nem tudom hova tenni a dolgot. Egész éjjel nem aludtam. Mit tennétek?



2013. máj. 6. 13:08
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
75%
Semmit ,amugy anyukád hány éves hogy ujra terhes ? Amugy az ő dolga .
2013. máj. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
75%

28 hetes és eddig nem látszott??

Egyébként te is nagyon fiatal vagy gondolom anyukád se 50 éves és én a helyedben főleg ha ennyire jó és baráti a viszonyotok ahogy írod- sürgősen bocsánatot kérnék az "elviharzásom" miatt és együtt örülnék vele.

Nekem sajnos nem él az anyukám, nem érte meg az első fiam születését sem, örülnék neki ha ez lenne a legnagyobb gondom hogy egyidős lesz a gyerekem a féltesómmal.

Próbáld magad túltenni ezen és együtt örülni vele, biztos rosszul esett neki hogy így reagáltál.

2013. máj. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:

Anyám 43 éves.

Nem, eddig nem látszott, mivel már nem fiatal.

Bocsánatot nem kérek, egészen addig, amíg fel nem dolgozom az egész helyzetet.

Mivel engem zavar, meg egyszerűen nem tudok az egésszel dűlőre jutni.

2013. máj. 6. 13:19
 4/54 anonim ***** válasza:
33%

Nehogy már te döntsd el, ki mikor vállaljon gyereket!!

Én meg attól lennék rosszul, ha 43 évesen nagymama lennék!

2013. máj. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
100%
én örülnék, hogy lesz egy közel egyidős unokatestvére a gyerekemnek. Egyébként anyukád felnőtt és te is az vagy, már nem tartozik érted felelősséggel abban az értelemben, hogy néznie kellene, hogy ez a lépés mennyire befolyásolja a sorsát egy kisgyereknek, már nem vagy az.
2013. máj. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
36%
Én még örülnék is neki, hiszen lesz a gyermekemnek egy pajtása akivel együtt játszhat. Na meg vigyázhattok egymás babáira is :)
2013. máj. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
29%

Kedves Kérdező!


Én úgy gondolom,hogy valahol természetes amit érzel. Nem bán,hogy rosszul érintett ez a dolog. Főleg,hogy a várandósságod miatt dúlnak benned a hormonok is. Azonban fel kell tudnod dolgozni,és örülnöd az édesanyádék örömének. 43 évesen még egyáltalán nem öreg egy babához,nem egy ismerősöm vállalt ennyi idősen gyermeket. Boldog az új párjával,közös gyermekre vágytak,és nagyon örülnek neki. Ha még nehéz is neked,mert nem tudod olyan könnyen feldolgozni,nem volt szép tőled,hogy elrohantál. Láttad anyukádon,hogy mennyire boldog,és ezért,még ha nehéz is, neked is vele illik örülnöd. Elvégre most nagyon boldog. Gondolj inkább a jó oldalára,lesz majd egy játszópajtása a gyermekednek,anyukáddal majdnem együtt élitek át a problémákat,egymás segítségére lehettek.

2013. máj. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
29%

Hát pedig szerintem gondold át, nem azért lett terhes hogy veled kiszúrjon vagy hogy neked rossz legyen, ez az ő élete. Nem az első és nem az utolsó aki 43 évesen vállal babát.

Majd kérnél bocsánatot tőle ha ne adj isten vmi baja történne...:((

2013. máj. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
36%
Nem értem, mi a bajod. Neked lehet 23 évesen babád a barátodtól, akkor neki jóval érettebben miért ne lehetne a barátjától?
2013. máj. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
27%

Az biztos,hogy elég kockázatos,de az Ő dolga.23 vagyok én is van egy 2 éves fiam,és van egy 5 éves öcsém(féltesóm),imádják egymást,sokat játszanak együtt,nekem ezzel semmi gondom,miért is lenne.Amúgy semmi baj azzal,ha fiatal nagymama lesz,az csak jó,nem tudom mi baja van az egyik válaszolónak,sok anyuka meg sem éli már az unokája születését,mert későn vállalt gyereket és a gyereke sem 20 évesen vállal.

Képzeld van egy jó barátom,az Ő fia fél évvel idősebb a barátom öccsénél(Ő is féltesó),nagyon jól elvannak Ők is imádják egymást.Gondold át,hogy mennyire jó lesz,hogy lesz a gyerekeknek velük egykorú társasága,örülj,hogy anyukád boldog.

2013. máj. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!