Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomat megtaláltam társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomat megtaláltam társkeresőn, ráírtam kamuprofilról, de megfutamodott?

Figyelt kérdés
Ez a lehető legcsúnyább dolog amit tehettem, tudom, de meg kellett próbálnom mit csinál ott. Csak szexre akarta hívni a lányt, aki ebbe bele is egyezett, de azóta variálja az időpontokat, nem küld képet. Mondta, hogy még soha nem csinált ilyet ezelőtt,de letagadott engem. Szerintetek miért van fent az oldalon?

2016. jún. 19. 15:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
40%
Na és te hogyan találtad meg őt a társkeresőn? :) Mijáratban vitt oda az utad? :)
2016. jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 omba ***** válasza:

"Ez a lehető legcsúnyább dolog" - az, de nem, ami t te csináltál, hanem amit ő csinált.

Most nem mindegy, hogy ezzel a profillal nem ment dugni?

Tíz másikkal meg mégis?

2016. jún. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
kíváncsi vagyok hogy adtad ezt a tudtára :)
2016. jún. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
61%

Undorító a részéről. Valószínűleg megunt téged szexuálisan, és próbálna egy-egy kalandot szerezni. Az, hogy a te kamu-profiloddal pont nem ment bele, az nem jelent semmit. Te egyáltalán küldtél "magadról" képet? Kinek a képét szedted le? Lehet, hogy tényleg rájött, hogy csak kamu. Vagy valaki mással már belement, vagy most valamiért meggondolta magát. De ha meg is gondolta magát, itt akkor is komoly gondok vannak már, hogy egyáltalán erre vetemedett!

Amúgy Te hogy találtál rá társkeresőn? Te is regisztráltál vagy csak láttad az előzményeit? Mert mondjuk ez sem mindegy. :D

2016. jún. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!