Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomat megtaláltam társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomat megtaláltam társkeresőn, ráírtam kamuprofilról, de megfutamodott?

Figyelt kérdés
Ez a lehető legcsúnyább dolog amit tehettem, tudom, de meg kellett próbálnom mit csinál ott. Csak szexre akarta hívni a lányt, aki ebbe bele is egyezett, de azóta variálja az időpontokat, nem küld képet. Mondta, hogy még soha nem csinált ilyet ezelőtt,de letagadott engem. Szerintetek miért van fent az oldalon?

2016. jún. 19. 15:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Na vajon miért? Csak beszélgetni, barátkozni természetesen.
2016. jún. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Rájött hogy kamu a profil, nem kell hozzá diploma. Amúgy gondolkozz el....miért vagytok együtt még mindig ezek után?
2016. jún. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#2 miből jött volna rá?
2016. jún. 19. 15:35
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Csak szexre akarta hívni a lányt, aki ebbe bele is egyezett"

"Szerintetek miért van fent az oldalon?"

WAT?


A kérdésedben ott van a válasz. Szexelni akar valakivel, aki nem te vagy.

2016. jún. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy unalmasnak találja a kapcsolatotokat, és kiváncsi volt. Izgatta a fantáziáját, hogy fel tud e szedni valakit. Elég nagyot csalódnék ha az én párom lenne. Reménykedhetsz csak benne hogy itt meg is áll és ennyi volt, lehet hogy mást nem is akart, vagy igen de rájött hogy nem éri meg, vagy másnak is írt és inkább mással megy el.
2016. jún. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintetek miért van fent az oldalon?

---

Szerintem a zöldre festett hintalovak izomtónusát igyekszik ilyen módon feltérképezni.

2016. jún. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De akkor a végén miért nem ment bele a taliba?
2016. jún. 19. 16:07
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Most te komolyan ennyire buta vagy, vagy csak eljatszod?
2016. jún. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
6%
Ezért csalunk benneteket látod, mert ennyi eszetek van.
2016. jún. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#7: Mert nem biztos abban hogy az a lány akivel beszélget valós. Meg amúgy is...komolyan...ha félre akar dugni akkor nem egy kamu fb-st választ hanem exet vagy egy közeli munkatársat stb.
2016. jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!