Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bizalmam megint megdőlt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bizalmam megint megdőlt, van értelme így még próbálkozni?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 4 és fél éve vagyunk együtt. Ő 23, én 24 éves vagyok. Mindketten még egyetemre járunk. Még a kapcsolatunk legelején (2 hónapja voltunk együtt) elment egy buliba, ahol radikálisan többet ivott a kelleténél (illetve egészen addig nem is nagyon ivott), és 2 sráccal is smárolt, de még idejében elcsípte a barátnője, mielőtt komolyabb baj történhetett volna. Nagyon nehezen sikerült ezen túllépnem, bár a bizalmam visszaépítése cirka 2-3 évet vett igénybe, addig nem nagyon tudtam úgy elengedni szórakozni, hogy ne lett volna csomóban a gyomrom.


Természetesen az én számlámon is van, amikor nagyon kihűlt a kapcsolatunk sok-sok veszekedés után, az ex-em visszakerült a képbe, és egy csók elcsattant, de még "időben" kihátráltam belőle, így ezen is sikerült túllépnünk. Azóta nem volt semmi gond, voltak kisebb-nagyobb vitáink, de minden rendben volt.


A probléma viszont újból eljött: péntek este egy ismerősünk kerti bulit tartott, amire mindketten hivatalosak voltunk, ám én betegség miatt nem tudtam elmenni, viszont őt elengedtem teljesen nyugodt szívvel. Mivel a buli soroksáron volt, megbeszéltük, hogy az utolsó busszal (ami 10:30-kor indult) eljön haza. 10 óra környékén már erősen részeg volt, majd eltűnt olyan fél 11-11 környékén, és nem tudtam elérni. Az apjával beszéltünk, mivel hajlani 1-kor sem jelentkezett, és kezdtünk aggódni. Annyi infót sikerült kiszedni belőle telefonon keresztül, hogy valakivel taxiban van, és mennek a Határ Útra, ahol majd metroval megy tovább. Ezek után lemerült a telefonja. Legközelebb hajnali fél 4-kor értük el, kiderült, hogy aludt valahol picit, töltötte a telefonját, majd hazaindult a 4-6-os villamossal, és elaludt rajta.


Sajnos szörnyen alkohol ellenes vagyok, egy pici ital nem zavar, de a kontrollálatlan piálás undorít. Ami az egészben a legnagyobbat ütötte, hogy kiderült: a barátaim meglepetés születésnapi bulit szerveztek nekem egy étterembe másnapra, amit csak miatta tettek szombatra, hogy mindenki ott lehessen. Ő pedig ennek tudatában itta magát képszakadásig, mivel a 10 óra és hajnali 2 óra közötti idő teljesen kiesett neki, semmire sem emlékszik.


Hatalmasat csalódtam, és az évek alatt visszaépített bizalmam ismét teljesen eltűnt. Megint nem tudnám elengedni egyedül szórakozni, mivel úgy tűnik képtelen mértéket tartani.


Amit még esetleg érdemes tudni, hogy Screlosis Multiplex-e van, amire gyógyszert szed, és erősen leterheli a máját, ezért az alkohol nem ajánlatos számára és jobban meg is üti.


Úgy érzem így nincs jövőnk többé, mert nem hiszem, hogy újra fel tudom építeni amit most lerombolt, viszont szeretem, és ezen nem tudok változtatni... Nem igazán tanácsért fordultam ide, hanem inkább objektív emberek véleményére vagyok kíváncsi, akik sem felém, sem őfelé nem hajlanak.


A kapcsolatunkban amúgy is rengeteg bökkenő van (ő erősen vallásos, én ateista, ő rengeteg gyereket akar - 6 körül, ami persze irreális, én maximum 3-4-et, ő jobban szeret a mának élni, én sokkalta tervezőbb vagyok, ő rendkívül gyerekesen tud viselkedni, én talán már picit érettebb gondolkodással élem az életemet), így pont egy ilyen dolog nem hiányzott most. Természetesen a betegségét is bele kell számolnom a képletbe, ami akkor derült ki amikor fél éve voltunk együtt, és pár napig kómában is volt. Szerencsére azóta nem volt romlás, de a betegsége egy időzített bomba, bármikor rosszabbodhat, de az is lehet, hogy semmi nem fog történni, és a jelenlegi állapotban marad.


Bocsánat, hogy ilyen hosszúra sikerült, de úgy érzem, hogy ki kellett írnom magamból ezt, és talán ez jó platform erre.


Előre is köszönöm a válaszokat, aki esetleg hajlandó volt végig olvasni ezt a wall of text-et :)



2016. jún. 19. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát ez ennyi szerintem.

Találsz nála jobbat,ne aggódj.

2016. jún. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Jól érzed, hogy ennek a kapcsolatnak nincs jövője... boldog és harmonikus, semmiképp.
2016. jún. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Erosen vallasos... haha. Ilyen undorito viselkedessel inkabb semmilyen vallast ne csufoljon meg, mert ez felhaborito. Amugy se ertem, minek vagytok egyutt. Csaljatok egymast, a csaj meg egy kepmutato, megbizhatatlan partirinya. Feleslegesem pazarolod ra az idodet. Vallasos... jezusom.
2016. jún. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! :)


Annyi mindent tudnék írni ,de félek, h akkor nem lenne értelme a mondandómnak!


Őszintén minden elismerésem a tiéd! Ha én 2 hónapja járnék valakivel aki egy diszkóban boldog-boldogtalannal smárolna, mert atom részegre leitta magát, akkor az útját meg is mutatnám, h merre van. Ráadásul nőről van szó! Egy férfitól sem szép, h matt részegen tántorog egy szórakozóhelyen, de egy nőtől meg pláne undorító dolog. Az én barátnőm is sajnos ilyen. Ha a párjával van, akkor is annyira leissza magát, h a pasija fogja a haját. Szerintem ez abszolút nem nőies és szánalmas dolog. Oké, ha 1-2x megtörténik, abban még nincs semmi, mert bárkivel előfordul. De amikor valaki tudja, h mennek buliba és mi lesz a vége, akkor aztán...! Na ott nálam betelne a pohár. Csodálom, h egyáltalán ebből kapcsolatot tudtál kihozni, nem még bizalmat... :)

A 2.dolog: 6 gyereket szeretne? Még a barátnőd is egy nagy gyerek, aki saját magára sem tud vigyázni. Komoly betegsége van, ami nem játék és ő ennek a súlyát nem is érzi... Helyette te teszed magad tönkre, míg ő kábultan szórakozik valahol, valamit, valakivel, felelőtlenül. 23 évesnek nem hiszem, h annyi intelligenciájának kellene lennie, mint egy 17 éves tinédzsernek, h eltűnik az éjszaka közepén... Én 22 éves vagyok, de valószínű, ha ilyet én csinálnék, h bepiált állapotban valahol lézengenék úgy, h nem tudnak elérni, ráadásul a szüleim is megtudnák, keresnének, akkor abban a pillanatban amint megtalálnak kapnám is a 2 pofont... És meg is érdemelném!

Tulajdonképpen nem is kérdőjelezem meg, h miért vagy bizonytalan és nem hiszem, h érdemes továbbra is gyötrődnöd és éveket mulasztanod arra, h TALÁN megváltozik... Ha ennyi idősen nem nőtt be a feje lágya, akkor továbbra sem fog, maximum fog magának egy palimadarat, aki minden butaságát elnézi. 24 évesen még fiatal vagy! Előtted az élet és találhatnál magadnak egy értelmes lányt, aki tényleg komolyan gondolkodik. Oké, nem kell full komolyság sem, de ez amit a jelenlegi párod művel már szomorú és siralmas! :(


Sok sikert!

2016. jún. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsass meg, az utolso mondatom felrertheto volt. En magam is vallasos vagyok, ezert haborit fel, hogy valaki ilyen viselkedes utan ilyer mer meg allitani magarol. Leirtad ugyan, hogy te ateista vagy, ezzel semmi problema de nagyon erdekes hogy az osszes nagyobb vallas pont ilyen kepmutato, undorito viselkedest tarsit az olyan emberelhez mint a baratnod, akik magukat vallasosnak hazudjak. Megbizhatatlan, erkocstelen, mertektelenul el ketes dolgokkal es az adott szavanak nem lehet hinni.
2016. jún. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Objektíven nem tudunk tanácsot adni, hiszen csak annyit tudunk az egészrôl, amennyit itt fél oldalban leírtál - az alapján értelemszerûen az a válasz, hogy ezt valószínûleg nem kéne folytatni. És abból, hogy az általad leírt féloldalból egyértelmûen ez a válasz adódik, ebbôl eléggé látszik, hogy ezt a következtetést már te is teljesen levontad, és most már csak külsô megerôsítésre vársz. Ha meg ez a helyzet, akkor végképp nem szabad ezt tovább folytatni, egészségesebb most tisztán lezárni a dolgot.
2016. jún. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Kedves kérdező. Nő annyi van, mint égen a csillag. Életed viszont csak ez az egy. Összeférhetetlenség esetén (ami itt is fennáll), melyiket kell/lehet cserélni?
2016. jún. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A pasim full normalis, alapvetoen nem iszik 6 ev alatt ketszer volt mata reszeg, de most ezert nem fogom elhagyni:-)))
2016. jún. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Szergej55 ***** válasza:
Már az első 2 hónap után nem nagyon volt miről beszélni.
2016. jún. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) 4 és fél év alatt kétszer volt ilyen incidens, de sajnos tényleg nem tudok erre alapozni így. Csak hát nehéz kimondani, ennyi év után, hogy vége, főleg, hogy még mindig szeretem :(
2016. jún. 19. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!